Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Bey kimdir? Oyuncak ve takılarıyla dikkat çekti!

TV8’in sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında haftanın yarışmacıları belirlendi. Yeni yarışmacılar arasında Can Beyin ilginç tarzı, oyuncakları ve takıları izleyiciyi şaşırttı. 10 Ocak 14 Ocak haftasında Yemekteyiz programının yarışmacıları arasında Can, Şengül, Miraç ve Ayşe yer alıyor. İşte Yemekteyiz’in açıklamaları dikkat çeken yarışmacısı Can Beyin kimdir?
Takip et
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Bey kimdir? Oyuncak ve takılarıyla dikkat çekti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zuhal Topal Yemekteyiz Can kimdir? Zuhal Topal’ın sunduğu ile Yemekteyiz yarışmasındaki Can Özen kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

TV8’de yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yarışmacılarından Can Özen izleyiciler tarafından merak edildi. İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can bey hakkında ayrıntılı bilgiler…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Bey kimdir? Oyuncak ve takılarıyla dikkat çekti!

15 BİN TL BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Yemeklerinin lezzetine ve görselliğine güvenenlerin yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta içi TV8’de büyük ilgiyle izleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta birbirinden iddialı ve becerikli 5 yarışmacı, el lezzetine güvenerek hazırladıkları iddialı menülerle rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlıyor.

Birbirinden iddialı ve hırslı yarışmacıların sundukları nefis yemeklerin sonrasında haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

GEÇEN HAFTANIN KAZANANI

Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasının 3-7 Ocak 2022 tarihli hafta finalinde toplam 33 puan alan yarışmacı Faruk Eldem 15.000 TL ödülün sahibi olmuştu.

Yemekteyiz Can kimdir?

Zuhal Topal’ın sunduğu, TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Can, Miraç, Şengül ve Ayşe isimli yarışmacıların yer aldığı programda bu hafta rekabet artıyor. İşte Can Bey hakkında merak edilenler…

Can Bey giyimiyle, tarzıyla, oyuncaklarıyla dikkat çekti. Can Bey ilk bölüm fragmanında, ”Öyle bir kıvamı olacak ki, ben ağzımın tadını çok iyi bilirim.” şeklinde konuştu. Can Beyin aksesuarlarını yarışmacılar da eleştirdi. Şengül Hanım Can Beye ”Neden bu yarışmaya katıldınız?” diyerek sordu. Can Bey ise ”Yemek yemeye katıldım.” karşılığını verdi.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Can Bey kimdir? Oyuncak ve takılarıyla dikkat çekti!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.