Zuhal Topal’la Sofrada neden damatlar yarışıyor, formatı mı değişti?

Kayınvalidelerin puanladığı, gelinlerin de yarıştığı Zuhal Topal'la Sofrada'da bu hafta gelinler yerine damatlar yarışıyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada formatı mı değişti, neden damatlar yarışıyor?
Takip et
Zuhal Topal’la Sofrada neden damatlar yarışıyor, formatı mı değişti?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zuhal Topal’la Sofrada formatı mı değişti? Zuhal Topal’la Sofrada programında bir ilk..

FOX TV’de yayımlanan ve ilgiyle izlenen Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni hafta fragmanı izleyicileri şaşırttı. Peki Zuhal Topal’la Sofrada formatı mı değişti, neden damatlar yarışıyor?

Ekranların sevilen ismi Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği, üç sezondur hamarat gelinlerin lezzet ve rekabet dolu çekişmesine sahne olan “Zuhal Topal’la Sofrada”, bu hafta bayrama özel gelin ve kayınvalideler yerine, ilk kez damat ile kayınvalideleri yarıştıracak.

Damatlar arası kıyasıya rekabet!

Birbirinden lezzet ve keyif dolu 600 bölümü geride bırakan, hafta içi her gün saat 16.00’da FOX izleyicisiyle buluşmaya devam eden programda bu defa yemekleri ve sofraları hamarat damatlar hazırlayacak, kayınvalideler değerlendirecek.

Damatlar iddialı menüleri için önlüklerini takıp mutfaktaki hünerlerini konuştururken, gelinler de kendilerini tutamayıp yorumlarıyla eşlerine zor anlar yaşatacak, izleyiciler birbirinden eğlenceli anlara şahit olacaklar.

Reytingler düştükçe arayışa giren Programlar kısa süreli format değişimi yapmakta.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışması da genel bir değişiklik değil, bu haftaya özel damatlar yarışacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.