Zuhal Topal’la Sofrada birinci kim oldu? 5 Mart 2021

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 5 Mart haftası kazananı kim oldu? Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi bugün yapılan yemeklerin ve verilen puanların sonrasında belli oldu.
Takip et
Zuhal Topal’la Sofrada birinci kim oldu? 5 Mart 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Haftanın finali ile ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada’da 5 gelin evlerinde kayınvalideleri ağırlarken, kayınvalideler de yemeklerin tadına bakarak puan verdi. Yarışmada birincinin tespit edildiği final bölümü bu akşam yayınlandı. Peki, 5 Mart Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında final günü büyük heyecan meydana geldi. Zuhal Topal’ın da oylarının geçerli olduğu final gününde puanlamayı açıklamadan önce kayınvalideler en iyi konsept yemeği yapan yarışmacıyla alakalı kendi görüşlerini sundu. Eşitliklerin meydana gelmesi neticesi Zuhal Topal çekim ekibinin de görüşlerini aldı ve en iyi Arnavut ciğerini yapan isim Fatmanur seçildi.

Zuhal Topal’la Sofrada birinci kim oldu? 5 Mart 2021

Sunucu Zuhal Topal final anında ise haftanın puanlarını açıkladı. 21 puan alan Emine ve Esra Hanım haftanın beşincisi olarak büyük ödüle veda etti. Fatmanur Hanım ise kayınvalidelerden 16, Zuhal Topal’dan ise 6 puan alarak toplam 22 puanla haftayı üçüncü olarak tamamladı.

15 bin TL’yi çok yakın puanla kaybeden Sevgi Hanım ise 28 puanla haftanın ikincisi oldu. Bir hafta boyunca 31 puan toplayan Elif Hanım ise 15 bin TL’nin sahibi oldu. Büyük ödülü alan Elif Hanım büyük sevinç yaşadı.

Uzun süredir nişanlı olan Elif Hanım final anında kayınvalideler ile münakaşaya yaşayarak gözyaşlarını tutamamıştı. Elif Hanım büyük ödülü alırken düğününü en kısa zamanda yapacağını belirtmişti.

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA MÜRACAAT NASIL YAPILIR?

Zuhal Topal’la Sofrada Müracaatında bulunmak isteyenleri aşağıdaki link üstünde verilen müracaat formuna lüzumlu bilgileri yazarak katılım sağlayabilir. Programda her hafta bir gelin ve kayınvalide 15 bin TL’nin sahibi oluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.