Zuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafı

Tv8 ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz sunucusunu Zuhal Topal yeni yaşını ailesiyle kutladı. Topal’ın aile pozuna beğeni yağdı.
Takip et
Zuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zuhal Topal’la Yemekteyiz sunucusu olarak Tv8’e transfer olan Zuhal Topal yeni yaşını kutladı. 45 yaşına giren Zuhal Topal’dan doğum günü paylaşımında şunları yazdı:

“Ömrüme bir sene daha eklendi bugün.Teşekkürler yaşam; bana bu kadar değerli hediyeler verdiğin için. Teşekkürler; beni senelerdir sevgisi ve alakası ile yalnız bırakmayan sizlere. Teşekkürler sevgili dostlarım güzel dileklerinize, hediyelerinize ve şükürler olsun sana Allah’ım ömrüme ömür katan ailem, canlarım için.”

Zuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafı

Zuhal Topal yeni yaşını ailesiyle kutladı.

ZUHAL TOPAL’IN KIZI KOCAMAN OLDU

2008 senesinde şarkıcı Korhan Saygıner ile nikah masasına oturan Zuhal Topal’ın 8 yaşındaki kızı Lina’yı görenler beğeni yağdırdı.

Zuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafı

Topal’ın kızını görenler “Aynı annesi” yorumlarında bulundu.

Fedon Kalyoncu ve oğlu Theo Kalyoncu

Zuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafıZuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafıSinema, müzik ve TV dünyasının ünlülerinin çocukları da kelimenin tam manasıyla göz önünde büyüyor. Her ne kadar kimileri bebeklik yıllarından beri kamera karşısında olsa da kimilerinin varlığını bile tesadüfen öğreniyor bu ünlülerin hayranları. İşte sosyal medya paylaşımlarıyla müzik, sinema ve ekran dünyasının ünlülerinin çocukları. Zuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafıEbru Gündeş ve kızı AlaraZuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafıTamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın kızları Zeyno Zuhal Topal’dan kızı ve eşiyle doğum günü fotoğrafıNilüfer ve kızı Ayşe Nazlı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.