adplus-dvertising

Züccaciye mağazasının açılışında izdiham

Kahramanmaraş’ta hizmete giren züccaciye mağazasının açılışında vatandaşlar izdihama neden oldu. Kapıların açılması ile vatandaşlar ürünlerden alabilmek için kıyasıya yarıştı.
Takip et
Züccaciye mağazasının açılışında izdiham
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesinde züccaciye mağazası açılışı yapıldı. Mağaza yetkilileri, günler öncesinden sosyal medya hesaplarından açılışa özel indirimler yaptı. Açılış öncesi kurdele kesimi ve daha sonra mağazanın kapısının açılması ile kalabalık insan topluluğu mağazaya akın etti. Ortalama 2 bin kişinin katıldığı züccaciye açılışlında özellikle kadınlar alışveriş için birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

Züccaciye mağazasının açılışında izdiham

Mağazaya giren kalabalık, ürünlerini aldıktan sonra ödeme noktasında da yoğunluk yarattı. Zaman zaman kapıların kapatıldığı açılışta kısa zamanlı izdihamlarda meydana geldi. Mağazanın yetkilisi Mehmet Ali Gücük, “Yoğun bir katılım var ve ortalama 2 bin kişi katıldı. Herkese çok teşekkür ederim alakasından dolayı. Üzdüğümüz herkesten özdür diliyoruz” şeklinde konuştu. Açılışa katılan vatandaşlar ise ürünleri almanın mutluluğunu yaşadı.

Züccaciye mağazasının açılışında izdiham

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.