Ziynet Sali’den Gomis’e konser daveti geldi

Kıbrıs asıllı ses sanatçısı Ziynet Sali, yemek sonunda karşılaştığı futbolcu Gomis’i kendi konserine davet etti. Ayaküstü ‘’Bana da Söyle’’ şarkısını söyleyen Sali’nin neşeli hali dikkat gözlerden kaçmadı.


Ziynet Sali’den Gomis’e konser daveti geldi

Yemek çıkışı görüntülenen ve sevilen şarkısını söyleyen, oldukça neşeli olan Ziynet Sali’nin ‘’Aman Erkan (sevgilisi) görmesin’’ sözü ise habercileri güldürmeye yetti.

YEMEK SONRASI MÜZİK ZİYAFETİ

Ünlü pop sanatçısı Ziynet Sali, sevdiği dostları ile İstanbul Etiler’de meşhur bir restoranda yemek yerken görüntülendi. Oldukça keyifli bir yemek geçiren ünlü sanatçı geç saatlerde mekândan çıktı. Mekan çıkışında gazetecilere röportaj verirken, Galatasaray Futbol Kulübünün eski futbolcusu Bafetimbi Gomis ile kapıda karşılaştı. Ayak üstü sohbete başlayan Ziynet Sali ve Bafetimbi Gomis oldukça eğlenceli dakikalar geçirdi.

GOMİS’TEN TEKLİFE EVET CEVABI

Galatasaray’ın eski futbolcusu Bafetimbi Gomis ile sohbete devam eden Ziynet Sali, futbolcu ile hatıra fotoğrafı çekildi. Fotoğraf çekimi esnasında Gomis’i konserine davet eden Sali, sevilen şarkısının bir kısmını mırıldandı. Yüreğin ince ince sızlamadı, gözlerin gizli gizli ağlamadı mı, bana da söyle, bana da söyle diye şarkısını ünlü futbolcunun gözlerinin içine bakarak söyleyen Sali, konser davetine olumlu yanıt aldı.

Şarkı bitiminde konsere geleceğini söyleyen Galatasaray’ın eski futbolcusu Bafetimbi Gomis, Ziynet Sali’nin cep telefonu numarasını istedi. Habercilerin önünde olan olay sırasında Ziynet Sali telefon numarasını verdi. 5 aydır aşk yaşadığı müzisyen sevgilisinin hediye ettiği tek taş pırlanta yüzüğü takmadığı görülen Ziynet Sali, habercilerin durumu fark etmesi ile açıklama yaptı. Hediye tektaşı evde unuttuğunu söyleyen güzel şarkıcı sözlerine yüzüğü evde unuttuğunu söyleyerek devam etti.

Sevgilisinde hala evlenme teklifi almadığını belirten Sali, bu durumu Gomis ile paylaştı. Bu anları kayda geçen habercilere ise sevgilisinin bu görüntüleri görmemesi gerektiğini söyleyerek espri yaptı.

Yazar: Demet Dereli

Demet Dereli
Meslek hayatında emin adımlarla ilerleyen Demet Dereli, 1982 senesinde Erzurum'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi mezunu olan Dereli, kendini internet ve basın yayın alanında da geliştirerek gazeteciliğe ilk adımı atmıştır. Dereli bir çok tanınmış yayın organında görev aldıktan sonra özellikle spor alanına yönelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.