adplus-dvertising

Ziraat Bankası’ndan Konut Kredilerine Yapılandırma

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ile birlikte konut kredisi kullanan müşterilerinin borçlarına yapılandırma getireceğini açıkladı.
Takip et
Ziraat Bankası’ndan Konut Kredilerine Yapılandırma
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekonomik olarak yaşanan olumlu gelişmeler sonrası bankalardan da müşterilerine iyi haberler gelmeye devam ediyor. Aralarında Ziraat Bankası’nın da olduğu üç banka yaptıkları ortak açıklama ile konut kredilerinde yapılandırılma olacağını açıkladı.

Ziraat Bankası’ndan Konut Kredilerine Yapılandırma

Bankalardan gelen ortak açıklamada, “Ağustos ayında gerçekleştirilen bu indirimden önce Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan konut kredisi kullanmış ve mevcut kredi bakiyesi 500 bin liranın altında olan müşterilerine, talep etmeleri halinde kredilerini aylık yüzde 0.99 faiz oranıyla yenileme imkanı sağlanacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Bu indirimden yararlanmak isteyen müşterilerin, ilgili banka şubelerine başvuru yaparak, kredilerini yapılandırmak için talepte bulunmaları gerekiyor. -500 bin lira altında borcu olan müşteriler aylık 0.99 oranında faiz indirimi ile borçlarını yapılandıracaklar. 500 bin lira üzerinde borcu olan müşteriler ise bu tutarlar için uygulanacak cari faiz oranlarından kredilerini yapılandırabilecek.

Bu faiz indirimi için başvurular ise 01.10.2019 tarihinde yani ‘yarın’ başlayacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.