Ziraat Bankası KPSS’siz memur alımı başvuruları ne zaman, şartları ne?

Ziraat Bankası kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 4 farklı memur alımı yapacağını açıkladı. Toplamda 230 memur alımı yapılacak olan Ziraat Bankası'nda KPSS şartsız memur alımı gerçekleştirilecek. Peki Ziraat Bankası 230 memur alımı başvuru şartları neler?
Takip et
Ziraat Bankası KPSS’siz memur alımı başvuruları ne zaman, şartları ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ziraat Bankası, KPSS şartı olmadan 230 memur alımı alacağını duyurdu. 4 ayrı kadroya alımı gerçekleştirilecek memur alımı ilanı üzerine, bilindiği üzere uzun süredir pandemi sürecinde iş aramaya devam eden vatandaşlar KPSS şartsız memur alımı kadrolarını araştırıyor. İşte KPSS şartsız 230 memur alımı başvuru tarihi ve şartaları

Ziraat Bankası A.Ş, Ziraat Katılım Bankası A.Ş ve Ziraat Teknoloji A.Ş. bünyesinde çalışmak üzere 4 farklı memur alımı yapacağını duyurdu. Toplamda KPSS şartsız 230 memur alımı yapacak.

ZİRAAT MEMUR ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ziraat Bankası, memur alımı başvuruları 9 Mart 2021 tarihinde başladı. Başvurular 26 Mart 2021 Cuma günü saat 23.59’a kadar sürecek. Adaylar, Anadolu Üniversitesi’nin Sınav Başvuru internet adresinden başvurularını tamamlayabilecekler.

KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

-01.01.1991 ve sonrası doğumlu olmak.

-Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı ve yurtiçi üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak gerekiyor.

ZİRAAT MEMUR ALIMI SINAVLARI İLGİLİ GENEL HUSUSLAR:

– Sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşacaktır.

– Çalışma ili İstanbul’dur.

– Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 24 Nisan 2021 Cumartesi günü

saat 10.00’da tek bir oturumda gerçekleştirilecektir.

– Mülakat süreci Ziraat Finans Grubu İnsan Kaynakları ekipleri tarafından yürütülecektir.

ZİRAAT BANKASI KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIM SINAVI

Ziraat Bankası, adaylar için yazılı sınav yapacak. Yazılı sınav tarihleri 24 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 10.00 olarak yayımlandı. Sınavlar İstanbul ve Ankara’da gerçekleşecek.

ZİRAAT BANKASI 4 FARKLI POZİSYON İÇİN TOPLAMDA 230 MEMUR ALIMI YAPIYOR

– 20 Müfettiş Yardımcısı

– 80 Uzman Yardımcısı

– Ziraat Katılım 100 Uzman Yardımcısı

– Ziraat Teknoloji 30 Uzman Yardımcısı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.