Zinedine Zidane: Şampiyonlar Ligine Kötü Başladık

Yarın akşam Galatasaray'a konuk olacak olan Real Madrid'in teknik direktörü Zinedine Zidane basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Şampiyonlar Ligi 3.hafta mücadelesinde temsilcimiz Galatasaray Türk Telekom Arena’da Real Madrid’i konuk edecek. Zinedine Zidane ve Sergio Ramos Türk Telekom Arena’da düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.


ZİDANE: KÖTÜ BAŞLADI

Zinedine Zidane: “Şampiyonlar Ligi’ne kötü bir başlangıç yaptık. Yarın kazanmak istiyoruz. Baskı elbette olacak ama biz çıktığımız maçların hepsini kazanmak istiyoruz. Yarından başlayarak. Ben burada 18 yıldır varım, çok önemli maçlar oynadık bu kulüpte. Yarından başlayarak 3 puanı alıp kazanarak devam etmeye başlamayı istiyoruz.”

ZİDANE’DAN MOURİNHO AÇIKLAMASI

Zinedine Zidane, “Geçmiş geçmişte kaldı. Konuşulanlar beni rahatsız ediyor. Ben geleceğe bakacağım. Yarından itibaren maçlarımızı kazanmaya odaklanmış durumdayım.” dedi.

“Yarın kaybederseniz çok şeyi kaybetmiş olur musunuz?” sorusu üzerine Zinedine Zidane: “Bunu sormanız gereken kişi ben değilim, başkana sormalısınız. Ben burada kalmaktan ve bir an önce kazanmaya başlamaktan yanayım.” dedi.

REAL MADRİD’İN HATA YAPMA LÜKSÜ YOK

Zinedine Zidane, “Geçen sezondan değil bu sezondan bahsetmemiz lazım, her zaman kazanmak isteriz ama her zaman iyi oynayamayabiliyorsunuz. Biz Real Madrid’iz, hata yapma lüksmüz yok ama futbolda bazen böyle şeyler yaşanabiliyor. Herkesten çok oyuncularım kazanmak istiyor. Hepimiz fazlasıyla motiveyiz, Galatasaray maçına çok iyi hazırlandık. Hangi durumda, hangi pozisyonda olduğumuzu biliyorum. Yarınki maç için 3 puan almalıyız. Bunun farkındayız. Elimizden geleni yapacağız.” dedi.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı