Zincirlikuyu Metrobüs Durağında Yangın

İstanbul Zincirlikuyu’da metrobüs durağının hemen yakınında yaşanan yangın, paniğe neden oldu. Olayla alakalı yetkililere ihbar da bulunuldu.

İstanbul Zincirlikuyu’da metrobüs durağına giden yoldaki asansörde yangın çıktı. Yangının çıkma sebebinin, bir süredir kullanılmayan asansörde evsizlerin kalıyor olması olarak açıklandı. Metrobüse giden yolcuların tanık olduğu o anlar itfaiye ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti.

ZİNCİRLİKUYU METROBÜS DURAĞINDAKİ ASANSÖR YANGINI, KORKUTTU

Saat 16:30 sularında meydana gelen asansör yangının çıkma nedeninin, evsizlerin barınak olarak kullanmaya başladığı asansördeki eşyaların tutuşarak yanması olduğu öğrenildi. Yangının gören vatandaşlar olay yerine gelmesi için itfaiye ekiplerine haber verdi. Çok sayıda itfaiye ekibi olay yerine intikal etti.

Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri kısa sürede yangını söndürdü. Alevler sadece asansöre zarar verirken, hiçbir vatandaş olayda zarar görmedi. Olay sonrası yetkililer, metrobüs hattının günlük tarifesinin aynı şekilde uygulanacağını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı