adplus-dvertising

Zihinsel Engelli Kız 2 Gün Sonra Bulundu

Zonguldak'ta 2 gün önce kaybolan 25 yaşındaki Şükriye Pazarlıklı isimli engelli kız, 2 sonra ekiplerin yoğun arama çalışmalarından sonra ormanlık alanda sağ bir şekilde bulundu.
Takip et
Zihinsel Engelli Kız 2 Gün Sonra Bulundu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zonguldak’ta 3 Eylül t günü yaşanan kayıp olayı arama ekiplerini harekete geçirdi. Jandarma ekipleri ile AFAD’tan yardım isteyen aile, 25 yaşındaki zihinsel engelli kızları Şükriye Pazarlıklı uzun uğraşlar sonunda bulunabildi.

Gökçebey ilçesine bağlı Pazarlıoğlu köyünde gerçekleşen olayda 25 yaşındaki kızın hayatından endişe edildi. Kendisini kontrol edemeyecek düzeyde olan zihinsel engelli kız, bir anda kayıplara karıştı. Aile, köy içinde kızlarını aramaya başladı. Bütün uğraşlar sonucunda kızlarını bulamayan aile yardım istedi.

JANDARMA VE AFAD, BÖLGEYE YARDIM İÇİN GİTTİ

Jandarma ve AFAD’tan yardım isteyen aileye yardım için, kısa sürede ekipler bölgeye intikal etti. Kokuya duyarlı ve eğitimli köpeklerin de katıldığı arama çalışmaları 2 günün sonunda sonuç verdi. 2 günün sonunda köy yakınlarındaki bir tepede bulunun engelli kızın aç ve yorgun olduğu görüldü.

Zihinsel Engelli Kız 2 Gün Sonra Bulundu

Yemek verilen ve tıbbi müdahale yapılan kız sağlık kontrolünden sonra ailesine teslim edili.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.