adplus-dvertising

Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?

Balçiçek'le Sohbete Geldik programının bu haftaki konuğu Zeynep Tuğçe Bayat kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, aslen nereli, eğitimi ne? Zeynep Tuğçe Bayat evli mi? Zeynep Tuğçe Bayat'ın eşi Cansel Elçin kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat ve kardeşinin takı markasının ismi ne? Tutku Bayat kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat annesi, kardeşi, hayatı haberimizde...
Takip et
Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 8 Şubat 1990

Doğum yeri: Mersin

Boy-kilosu: 1,67 metre, 55 kilo

Eğitimi: Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi-Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü

Eşi: Cansel Elçin

Kardeşi: Tutku Bayat Yılgür ikizidir

Eğitim hayatını lise yıllarına kadar Mersin’de tamamladı.

Lise yıllarında tiyatroya ilgi duymaya başladı.

Başarılı bir öğrenci olan Zeynep Tuğçe Bayat lise son sınıfta iki bölüm bir dizide oyunculuk yapmıştır. Dizide başarılı bir oyunculuk performansı gösterdiği için dizide kalması istenilen Zeynep Tuğçe Bayat’ın ailesi bu duruma izin vermemiştir.

Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Marmara Üniversites Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimi almaya başlayan ünlü oyuncu üniversiteden sonra 4 ay avukatlık stajını yapmıştır.

Ancak avukat olamayacağını karar verip konservatuara giren Zeynep Tuğçe Bayat İspanya’ya gidip eğitimler almıştır.

Eğitimine ve Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nde devam etti.

Türkiye’ye döndüğünde de ilk olarak Turkcell’in reklam yüzü oldu.

2009 yılında öğrenci olarak rol almaya başladığı “Arka Sıradakiler” ilk dizi film projesi oldu. Bu süreçten sonra pek çok dizide rol aldı.

Zeynep Tuğçe Bayat daha sonra da Gönülçelen adlı dizide Nevra adlı karaktere hayat verdi. Bu dizide Tuba Büyüküstün,Onur Saylak,Cansel Elçin gibi isimlerle rol aldı.

2011 yılına gelindiğinde Bayat, Yıldız Masalı adlı dizide Pelin rolünü oynadı. Bu dizide de Beren Demirkaya,Gökhan Özen, Nora Tokhosepyan ile birlikte rol aldı.

2014 yılında da Ah Neriman adlı dizide Yeşim karakterine hayat verdi. Bu dizide oynayan diğer isimler ise Tarık Ünlüoğlu, Perran Kutman, Sezin Akbaşoğulları, Burak Satıbol .

2015 yılında Çilek Kokusu adlı yine bir gençlik dizisinde yer aldı. Çilek Kokusunda ise Gonca karakterine hayat verdi. Bu dizide oynayan diğer oyuncular ise Demet Özdemir, Ekin Mert Daymaz,Yusuf Çim idi.

En büyük çıkışını 2015 yılında “Çilek Kokusu” dizisinde “Gonca” rolü ile yaptı.

2016 yılında “Seviyor Sevmiyor “ dizisi ile adından söz ettirdi. Bu dizide rol arkadaşı Cansel Elçin ile adı aşk dedikodularına karıştı.

2017 yılında da Şansımı seveyim‘de Yaprak karakterine hayat verdi.

Başarılı oyuncu 2019 yılında “Zalim İstanbul” dizisinde “Ceren” rolüne ve 2019 yılında “Afili Aşk” dizisinde “Ayça” karakterine hayat verdi.

Yurtiçi ve yurtdışı gezilerine devam eden oyuncu 2019 yılında ünlü oyuncu Gerard Depardieu ile bir araya gelmiştir. Oyuncu Cansel Elçin ile 2020 yılında evlenen Zeynep Tuğçe Bayat İstanbul’da yaşamaktadır.

Üniversitede yıllarında özel tiyatrolarda reji asistanlığı ve oyunculuk yaptı.

Ünlü oyuncu, ve kova burcudur.

Boş zamanlarında spor yapmayı ve gezmeyi seven sanatçı sık sık Milano’daki ikizi Tutku Bayat’ı ziyarete gitmektedir. İki kardeşin birbirine çok bağlı olduğu bilinmektedir.

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT’IN EŞİ KİMDİR?

Zeynep Tuğçe Bayat eşi olan Cansel Elçin’in , 5 yıllık eşinden boşandığı ve Zeynep Tuğçe ile birlikteliği sık sık gündemi kurcalıyordu. Ardından birlikteliklerini duyurmaları ve sessiz sedasız evlendiler.

Zeynep Tuğçe Bayat, kendisi gibi oyuncu olan Cansel Elçin ile aile yakınları arasında gerçekleştirdikleri sade bir düğünle 23 Ağustos tarihinde nikah masasına oturdu.

Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat, projeleri başlamadan hemen önce balayına çıktı. Geçen ağustos ayında evlenen çift, rotayı Meksiya’ya çevirdi

Zeynep Tuğçe Bayat eşi hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Zekâ ve donanım çok önemli. Tembel insanlardan hoşlanmıyorum. Çok enerjiğim, bana ayak uydurmak zordur. Cansel’in hayat enerjisi çok fazla. Donanımı da beni çok etkiledi. Ufkumu açan bir adam.

Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT’IN ÇOCUĞU VAR MI?

Zeynep Tuğçe Bayat’ın çocuğu yok. Bir röportajında anne olmakla ilgili şunları söyledi:

“Bu ara o da çok yoğun. Sette geçtiğimiz günlerde ziyarete gittim görüşebilmek için. Olursa saklanacak bir durum olmuyor, haberiniz olur. Şimdilik kısmet diyelim” yanıtını verdi

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT’IN ANNESİ

Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT’IN İKİZ KARDEŞİ KİM? TUTKU BAYAT KİMDİR?

Zeynep Tuğçe Bayat’ın Tutku adında bir ikiz kardeşi var. Ayrıca kardeşi gibi birden fazla dili konuşabiliyor.

Tutku Bayat endüstri ürünleri tasarımcısı. Milano’da yine aynı alanda yüksek lisans yaptı.

Tutku Bayat Yılgür, eğitimini Milano’da tamamladı. Şimdilerde İstanbul’da Tasarımcı olarak hayatına devam ediyor.

Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT VE KARDEŞİ TUTKU BAYAT’IN MARKASININ ADI NE?

Oyunculuk kariyerinde bugüne kadar pek çok başarılı projenin içinde bulunan Zeynep Tuğçe Bayat, kariyerinde yepyeni bir yola daha girdi. Kız kardeşi Tutku Bayat ile önceleri yalnızca kendileri için tasarladıkları takıları More Design Objects markası altında birleştiren ve ilk koleksiyonlarını çıkartan ikili, şimdilerde yeni koleksiyonlarının heyecanını yaşıyor.

Tuğçe Bayat Takı tasarımı yapmaya nasıl karar verdiklerini şöyle açıklıyor:

Ben de o sırada İspanya’da oyunculuk okuyordum. Birbirimizi sık sık ziyaret ediyor, birlikte müzeler, fuarlar geziyorduk. Takı ve aksesuar tasarımı bu sürede onun aklına girmiş. İkimiz de İstanbul’a döndüğümüzde Tutku hemen atölyelere koşmuş, kendi takılarını yapmaya başlamıştı bile! Yaptıklarını önce kendimiz takıyorduk ve çevremizdeki herkesin dikkatini çekmeye başladı. Herkes bu tasarımların hangi markaya ait olduğunu soruyordu. Bu durum benim de hoşuma gitti. Birlikte bir marka kurmaya karar verdik. Tutku tasarımları yapacaktı, ben de geri kalan tüm konularda ona destek olacaktım. Başladık ve şimdi de gayet güzel gidiyor.

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT SOSYAL MEDYA HESABI

Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT’IN YER ALDIĞI PROJELER

(2020) Kuruluş Osman-Targun Hatun
2019 – Afili Aşk (Ceyda Aran) (TV Dizisi)
2017 – Şansımı Seveyim (Yaprak) (Sinema Filmi)
2016 – Seviyor Sevmiyor (Buket) (TV Dizisi)
2015 – Çilek Kokusu (Gonca) (TV Dizisi)
2014 – Ah Neriman (Yeşim) (TV Dizisi)
2011 – Yıldız Masalı (Pelin) (TV Dizisi)
2010 – Gönülçelen (Nevra) (TV Dizisi)
2009 – Arka Sıradakiler (Öğrenci) (TV Dizisi)

Son olarak Kuruluş Osman dizisinde Peçenek kızı Targun Hatun rolünü canlandıran Bayat, oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Tiyatro Ödülleri:

Closer / Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödülleri 2019 – “Kadın Oyuncu”

Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat kaç yaşında, nereli? Zeynep Tuğçe Bayat’ın ikiz kardeşi kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.