Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi!

Bir dönem Kenan İmirzalıoğlu ile rol aldığı Deli Yürek dizisiyle ünlenen ve şimdilerde yoga eğitmenliği yapan Zeynep Tokuş, tatilde de sporunu aksatmıyor. Sezonu Fethiye'de açan Tokuş, teknenin güvertesinde yoga ve pilates yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile rol aldığı Deli Yürek dizisiyle ünlenen Zeynep Tokuş, şimdilerde yoga eğitmenliği yapıyor.

Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi!
Eski Türkiye güzeli, normalleşme adımlarının atılmasıyla soluğu Fethiye’de aldı. Tatilde de sporuna devam eden 43 yaşındaki Tokuş, teknenin güvertesinde yoga ve pilates yaptı.

Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi!

Yaptığı akrobatik hareketleri sosyal medya hesabından yayınlayan Zeynep Tokuş, paylaşımına “Hiç kimsenin gökyüzünü tavana çevirmesine izin verme” notunu düştü. Bir süredir ekranlardan uzak olan Tokuş’un iddialı pozları takipçilerinden kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi! Zeynep Tokuş’un pozları herkesi şaşkına çevirdi!

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı