adplus-dvertising

Zeynep Kankonde ve Süleyman Atanısev’in 25 yıllık dostluğu

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra'nın annesi Menekşe'yi canlandıran Zeynep Kankonde ve babası Yalçın rolündeki Süleyman Atanısev yıllar öncesine dayanan bir arkadaşlığa sahip. Zaynep Kanmonde'nin paylaştığı fotoğraf 25 yıllık arkadaşlığın en güzel kanıtı. Zeynep Kankonde, hayranlarını geçmişe götürdü. Eskişehirli oyuncu, tiyatroya başladığı ilk yıllardan fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.
Takip et
Zeynep Kankonde ve Süleyman Atanısev’in 25 yıllık dostluğu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başarılı oyuncu Zeynep Kankonde, 25 yıl önce arkadaşlarıyla birlikte çekindiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncu, gönderisinde, “25 yıl geçmiş aradan ama tiyatroya başlayalı da iki yıl olmuş. Sınıf arkadaşlarım ve Süleyman Atanısev yanımdakiler. Büyüdüğüm tiyatro ‘Eskişehir Tiyatora Kumpanyası’, büyüdüğüm insanlar. Umarım hepiniz çok iyisinizdir…” ifadelerine yer verdi.

Zeynep Kankonde ve Süleyman Atanısev’in 25 yıllık dostluğu Zeynep Kankonde ve Süleyman Atanısev’in 25 yıllık dostluğu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Yeni Gelin, Görevimiz Komedi ve Görümce gibi birçok projede rol alan Zeynep Kankonde, 25 yıl önce Eskişehir Tiyatora Kumpanyası’nda arkadaşlarıyla birlikte çekilen fotoğrafını yayınladı.

Zeynep Kankonde ve Süleyman Atanısev’in 25 yıllık dostluğu

“ARADAN 25 YIL GEÇMİŞ”
Eski günleri yad eden Kankonde, gönderisine, “25 yıl geçmiş aradan ama tiyatroya başlayalı da iki yıl olmuş. Sınıf arkadaşlarım ve Süleyman Atanısev yanımdakiler. Büyüdüğüm tiyatro ‘Eskişehir Tiyatora Kumpanyası’, büyüdüğüm insanlar. Umarım hepiniz çok iyisinizdir…” notunu düştü. Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.

Zeynep Kankonde ve Süleyman Atanısev’in 25 yıllık dostluğu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.