adplus-dvertising

Zeynep Bastık “güvenliğimden endişe ettim” diyerek konseri yarıda kesti!

Konserden konsere koşan Zeynep Bastık Mersin’de verdiği son konserini yarıda kesmek zorunda kaldı. Yaşadıklarını sosyal medyadan paylaşan ve isyan eden Zeynep Bastık açıklamasında “Güvenliğimden endişe ettiğim için…” dedi. İşte Zeynep Bastık konserinde yaşananlar…
Takip et
Zeynep Bastık “güvenliğimden endişe ettim” diyerek konseri yarıda kesti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemde sahneleriyle ve kostümleriyle dikkat çeken, sahne fiyatını ikiye katlayan Zeynep Bastık son konserinde tatsız anlar yaşadı. Konseri son 3 şarkı kala yarıda kesen şarkıcı sosyal medyadan sitem etti.

Bastık açıklamasında “Gece ikazlarıma rağmen seyircilerin arasından suratıma tutulan oyuncak lazerle başlayıp yine suratımı sıyıran ve ciddi yaralanmadan kıl payı kurtulduğum, sahneye atılan şu şişesiyle devam etti” dedi.

“AKLIM ALMIYOR” DİYEREK SİTEM ETTİ

Zeynep Bastık açıklamasını şu şekilde tamamladı:

Zeynep Bastık “güvenliğimden endişe ettim” diyerek konseri yarıda kesti!

“Açıkcası yaralanmaktan korktuğum ve güvenliğimden endişe ettiğim için konseri son üç şarkı kala bitirmek zorunda kaldım. Bazı kendini bilmezler yüzünden gelen onca kişiye bunu yaşattığım için özür dilerim. Gençlerin bu ‘challange’ adı altında eğlenceye döndürdükleri korkunç konser ritüelleri bizim için ciddi tehlike oluşturuyor artık. Bunu hangi duyguyla neden yapıyorsunuz? Aklım almıyor.”

Zeynep Bastık “güvenliğimden endişe ettim” diyerek konseri yarıda kesti!Zeynep Bastık “güvenliğimden endişe ettim” diyerek konseri yarıda kesti!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.