adplus-dvertising

Zeynep Avcı, O Ses Almanya yarışmasında finale kaldı!

Almanya’da yayınlanan O Ses yarışmasında ilk turda söylediği ‘Yalan’ şarkısı ile büyük beğeni toplayan Türk yarışmacı Zeynep Avcı, Zerrin Özer’in ‘Kıyamam’ şarkısı ile bir defa daha yarışmaya damga vurdu. Jüri üyesini kendine hayran bırakan Avcı, çeyrek finale yükseldi.
Takip et
Zeynep Avcı, O Ses Almanya yarışmasında finale kaldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Almanya‘da O Ses programında yarışan Türk kökenli Zeynep Avcı, kuvvetli sesi ve yorumlarıyla tekrardan dinleyenleri mest etti. O Ses Almanya’da ilk turda söylediği Tan Taşçı’nın ‘Yalan’ isimli şarkısı ile Almanya ve Türkiye’de büyük ses getiren Zeynep Avcı, yükseldiği bir üst turda söylediği Türkçe şarkıyla büyük beğeni topladı. Zerrin Özer‘in ‘Kıyamam’ isimli şarkısını seslendiren Avcı, jüri mensupları ve izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Zeynep Avcı, kuvvetli yorumuyla çeyrek finale kaldı.

JÜRİYİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

Zeynep Avcı, sesiyle beğenileri bir defa daha toplarken jüri mensuplarından de övgü dolu sözler duydu. Avcı’nın takımında bulunduğu jüri mensubu Johannes Oerding, Avcı’nın çok hayranı olduğunu ifade ederek, “Berlin’de bir dönerciden döner almak için içeri girdiğimde kimse, beni ben olduğum için tanımıyor, Zeynep’in koçu olarak tanıyor” şeklinde konuştu. Dakikalarca alkışlanan Johannes, Avcı’ya hayran kaldığını sözlerine ekleyerek, “Sen ömrün boyunca birçok meşhur sanatçıya ulaşmak için, onlar gibi olabilmek için mücadele ettin ve bunu duygusal olarak her koşulda başardın. Bu nedenle sana müteşekkiriz” ifadelerini kullandı.

JÜRİ ÜYESİ CONNOR, TÜRK MÜZİĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

Bir öbür jüri mensubu Sarah Connor ise “Zeynep, gerçekten de senin zirveye çıktığın bir ana şahitlik ettim. Esasında hakkında hiçbir bilgimin olmadığı Türk müziği ile ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyordum. Eşimin en iyi arkadaşlarından Sedat Abi sayesinde Türk müziği konusunda bilgilendirildim” diye Türk müziği ile ilgilendiğini ifade etti. Türkçe şarkı sözlerini anlamadığını ifade eden Sarah Connor, “Fakat şarkıların sözlerini anlamıyordum. Ancak buradaki herkesin de fark ettiği gibi şarkılarda bahsedilen aşk acısını büyük bir başarıyla o kadar iyi yansıttın ki, seni burada seyretmek hakikaten harikaydı. Ben İngilizce ve Almanca şarkılar arasında bocalarken sen şarkını öyle bir sergiledin ki, buna inanabilmek çok zor. Seni tekrar görebilmeyi asla çok istiyorum. Harikasın Zeynep” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.