Zerrin Özer’in genç eşine dolandırıcılık suçlaması

Kendisine ait villada 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akıncı ile dünyaevine giren Zerrin Özer’in canını sıkacak tarzdan bir iddia ortaya atıldı.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Zerrin Özer, sürpriz bir evlilik haberiyle gündeme geldi. Özer, bir süredir aşk yaşadığı 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akıncı ile hayatını birleştirdi.

Sanat camiasından birçok ismin yalnız bırakmadığı Zerrin Özer, bir dönem uygulanan yanlış tedavi nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştu. Tekerlekli sandalyedeki görüntüleri ile hayranlarını üzen ünlü şarkıcı, başarılı bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşmuştu.

400 BİN LİRASINI KAPTIRMIŞ

Uzun süredir albüm çıkarmayan Zerrin Özer, aşk yaşadığı genç sevgilisi ile yaptığı evlilikle magazin basınında kendine yer buldu. Bu haber gündemdeki yerini korurken 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Seda isimli bir kadın, Zerrin Özer’in evlendiği Murat Akıncı isimli gencin kendisini dolandırdığını öne sürdü. Bir süre flört ettikleri Akıncı’ya 400 bin lirasını kaptırdığını öne süren Seda isimli kadın, Akıncı’nın kendisinden gerçek kimliğini de sakladığını belirtti.

Konuşmasında Zerrin Özer’i uyarmayı da ihmal etmeyen Seda isimli kadın, Akıncı’nın üzerine yüklü miktarda mal varlığı yaptırmış olabileceğini iddia etti. Çiçeği burnunda çiftle ilgili çıkan bu haber, magazin basınında manşetleri süsledi. Murat Akıncı’nın hakkındaki iddialarla ilgili yapacağı açıklama ise merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı