Zengo Filmi İçin Geri Sayım Başladı

Sosyal medyadan çektiği videoları paylaşarak tanınan Yasemin Sakallıoğlu’nun tiplemesi Zengo önümüzdeki yıl izleyici ile buluşacak.

Çektiği karadeniz tiplemeleri videolarını sosyal medyada paylaşarak tanınan ve ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Jet Sosyete gibi dizilerde oynayan Yasemin Sakallıoğlu Zenfo filmi ile izleyici buluşmaya hazırlanıyor.

Sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu geçtiğimiz Ağustos ayında Şahan Gökbakar ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak, takipçilerine Zengo filminin müjdesini vermişti. Şahan Gökbakar ise halkın oylarıyla seçilen en iyi instagram fenomeni ödülünü kazanan Yasemin Sakallıoğlu’nun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak tebrik mesajı yayınlamıştı.

ZENGO 2020’DE İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK

İkili arasında imzalar atıldıktan sonra Zengo filmlerinin çekimlerine başlandı. Zengo filminin ilk teaser afişini paylaşan Yasemin Sakallıoğlu, her fırsatta filmi için yaşadığı heyecanını takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmiyor. Recep İvedik film serisinin yapımcısı ve senaristi Şahan Gökbakar’ın film şirketi aracılığıyla çekimlerine başlanan Yasemin Sakallıoğlu’nun filmi Zengo, 2020 yılında ilk çeyreğinde beyaz perdede izleyici ile buluşacak. Zengo filminde, gösterişli takıları ve kıyafetleriyle her fırsatta çevresine hava atan lüks hayat düşkünü bir kadının hayatı, komik yönleriyle anlatılacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı