adplus-dvertising

Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti!

Birçok İngiliz ve Amerikalı yayın kuruluşu, “Cesaretin Pozu” başlığı ile Vogue dergisi için yapılan fotoğraf çekimlerini yayınladı. Vogue dergisi, Zelenski çiftiyle yapılan özel çekimi, "Cesaretin Portresi" başlığıyla duyurdu.
Takip et
Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

26 Temmuz’da moda dergisi Vogue , Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelenskyy’nin eşi Olena Zelenska hakkında onu cesur bir kadın olarak tasvir ettikleri bir makale yayınladı . Makale, Ukrayna ile Rusya arasında devam eden savaş sırasındaki ‘mücadelesinden’ ve nasıl her zaman sahnenin gerisinde kaldığından uzun uzun bahsetti. Bu tür makaleler genellikle iyi karşılansa da, bu özel makale öfke çekti. Bu tepkinin sebebi ise Vogue’un haber için yaptığı fotoğraf çekimi.

View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

Volodimir Zelenski’nin ve Ukrayna First Lady’si Olena Zelenska’nın Vogue dergisine verdiği pozlar, dünyada gündem oldu. First Lady Olena Zelenska, Vogue’un bu ayki kapağında yer aldı.

Ancak 154 gündür devam eden Rusya – Ukrayna Savaşı sırasında yapılan fotoğraf çekimi, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Kimi sosyal medya kullanıcıları, “Ukrayna’da her gün yüzlerce insan ölüyor, bu fotoğraf çekiminin sırası mıydı şimdi?” şeklinde tepki gösterdi.

Davos’ta dünya siyasilerini ve iş insanlarını, sorduğu sorularla köşeye sıkıştırmasıyla bilinen Rebel News’in Avustralyalı muhabiri Avi Yemini, Zelenski çiftinin Vogue dergisi için verdiği pozları eleştirdi:

“Savaşın başında Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenski’nin çelik yelekle cephede çekilen yüzlerce fotoğrafına maruz kaldık. Demek ki o fotoğraflar sahteymiş; tıpkı kendisi gibi. Şimdi de Vogue için poz veriyor. Batılı vatandaşların birkaç milyarcık vergisiyle…”

Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti!
California’dan Cumhuriyetçi lider David Giglio, “Kafam karıştı. Ukrayna halkı kazanamayacakları bir savaşta sıkışıp kalmış durumda ve Zelensky’nin hayat kurtaran bir çözüm için çalışmak yerine Vogue ile fotoğraf çekimlerine vakit ayırıyor. Bu, medyanın bize bahsettiği “dünya çapında” lider mi??”

Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti!
Yazar ve yapımcı David Angelo, “Zelensky tam bir sahtekar. Yemin ederim, burada ne işimiz var? Bir Vogue çekimi için 3. Dünya Savaşı’nı riske atamam.” Annie Leibovitz’i Kiev’e hava yoluyla bırakabilmeleri için 90 milyar dolar gibi bir para ödedik” dedi. Annie Leibovitz, dramatik ünlü portreleriyle ünlü ünlü bir Amerikalı fotoğrafçıdır. Kongre Kütüphanesi tarafından ‘yaşayan efsane’ ilan edilen Leibovitz, Olena Zelenska ve Volodymyr Zelenskyy’nin fotoğraflarını çekti.

Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti!
İşte o pozlar:

Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti! Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti! Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti! Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti! Zelenski ve Eşinin Pozları Tüm Dünyanın Tepkisini Çekti!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.