Zehra Çilingiroğlu’nun Kıyafeti Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Zehra Çilingiroğlu, giydiği kıyafetle eleştiri oklarının hedefi oldu. Magazin sayfalarında Çilingiroğlu için "Küçük Beslemeyi andırıyor" şeklinde yorumlar yapıldı.

Zehra Çilingiroğlu… Bir dönem annesi Hülya Avşar her yaptığıyla magazin gündeminde manşetleri süslüyordu. Hülya Avşar’ın popüleritesini yitirmesi sonrası yerini kızı Zehra Çilingiroğlu’nun doldurması bekleniyordu. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi olmadı. Zehra Çilingiroğlu, şimdilerde iyi yönlerinden çok, magazin gündeminde skandallarıyla haber oluyor. Bunun son örneğini giydiği kıyafette gördük.


Henüz 21 yaşında olmasına rağmen orta yaş kadınların giydiği bir kıyafetle görüntülenen Zehra’nın fotoğrafları anında sosyal medyada dolaşmaya başladı. Zehra, kıyafetinin yanı sıra kendine has saç kesimiyle de dikkat çekti. Özellikle magazin sayfalarında yorumlara konu olan fotoğraflar için birbirinden ilginç ifadeler kullanıldı. Kimi Zehra’yı ‘Küçük Besleme’ye benzetirken, kimi de filmlerde giydiği kıyafetlerden esinlenerek Ayşen Gruda’ya benzetti. Eleştirenlerin yanı sıra bazı sosyal medya kullanıcıları da Zehra’nın kıyafetlerini beğendiğini belirtti.

MUTLU BİR BİRLİKTELİĞİ VAR

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da görüntülenen Zehra’nın yanında bir süredir aşk yaşadığı Alaattin Kadayıfçıoğlu da vardı. İkilinin mutlu bir birliktelik yaşadığı ve okullarını eğitimlerini tamamladıktan sonra evlilik yolunda ilk adımı atacakları konuşuyor. Hülya Avşar’ın da kızının Kadayıfçıoğlu ile olan birlikteliğine onay verdiği gelen bilgiler arasında. Bakalım ikilinin birlikteliği mutlu sonla bitecek mi, izleyip göreceğiz.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı