adplus-dvertising

Zayıflamak isterken hasta olan Seren Serengil’in durumu kötüye gidiyor!

Zayıflamak için üst üste ameliyat olduğu için sağlığını kaybeden Seren Serengil son vaziyetini canlı yayında açıkladı. Yapılan kontrollerin sonrasında değerlerinin iyi gitmediğini söyleyen Serengil, ‘Ameliyat olmazsam 1 sene içinde resmen yok olacağım’ şeklinde konuştu.
Takip et
Zayıflamak isterken hasta olan Seren Serengil’in durumu kötüye gidiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası bir ameliyat daha olan ve Dumping sendromuna yakalanan Seren Serengil zor günler yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda safra kesesini aldıran Serengil, gün geçtikçe zayıflayarak sağlığını kaybetti.

Sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında sağlık vaziyeti hakkında açıklama yapan Serengil, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Serengil gözyaşlarını tutamayarak “4-5 ay sonra kemiklerim kırılabilir, ameliyat olmam gerekiyor. Bu ameliyatı olmazsam 4-5 ay sonra kemiklerim kırılabilir, siroz olabilirim. Ameliyatın hayati riski var ama olmak zorundayım” şeklinde konuştu.

Yemek yediğini ama bağırsağın kesilmesinden dolayı yediklerini dışkı olarak da attığını belirten Seren Serengil ağlayarak “Kilo takıntısı olan bir kızdım. Hırsım en sonunda beni geldiğim noktaya getirdi” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.