Zavallı Servis Şoförüne Ölümüne Dayak Attılar

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Okulla anlaşmaya varan fakat veliler tarafından istenmeyen servis firmasının çalışanları, velilerin geçtiğimiz yıl da çocuklarını okula getirip götüren servis şoförü Faruk Uca’yı istemeleri ve tercih etmeleri üzerine, servisin şoförünü öldüresiye dövdüler.
Zavallı Servis Şoförüne Ölümüne Dayak Attılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milliyet’in haberine göre, olay dün Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşandı. Deniz Yıldızları Ortaokulu’nun önünde okul idaresi ile anlaşmaya varan servis firmasının çalışanları, velilerin tercih ettiği servisin şoförünü öldüresiye dövdü. Veliler, geçtiğimiz yılda da çocuklarını Faruk Uca isimli şoförün getirip götürdüğünü ve kendisine güvendikleri için bu yılda Faruk Uca’nın servisini kullanmak istediklerini okul idaresine bildirdiler.

ZAM İSTEMİYORUM DİYEN UCA, OKUL YÖNETİMİ TARAFINDAN YİNE DE KABUL EDİLMEDİ

Saldırganlar tarafından, sığındığı dükkanda da dövülen ve aynı zamanda Kocaeli Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası 2. Başkanı da olduğu öğrenilen Faruk Uca, “Ben 10 yıldır bu okula servis çekiyorum. Veliler bana çok güveniyorlar, çocuklar beni çok seviyor. Okul müdürüne, ‘Velilerin ekonomik durumu iyi değil, bu sene zam istemiyorum’ dedim. Ama okul yönetimi daha çok para kazanmak için yeni bir firma ile anlaştı. Ben zaten kendi öğrencilerimi taşıyordum. 3-4 kişi beni öldüresiye dövdü. Ben bir dükkana sığındım. Dükkan sahibini bile tehdit ettiler. Beni dövenlerden davacıyım” dedi.

Zavallı Servis Şoförüne Ölümüne Dayak Attılar

Faruk Uca

Olayla ilgili polis ekipleri, geniş çaplı inceleme başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.