Zaman Yolcusunun İddialarının Tamamı Düzmeceymiş

Kendisini zaman yolcusu olarak nitelendiren ve 2030 senesinden geldiğini iddia eden ‘Noah’ takma adını kullanan genç, iddialarının ve hazırladığı videoların düzmece olduğunu öne sürdü.

İngiltere’nin Avrupa Birliği’ne yeniden katılacağını ve 2030’da ABD’nin büyük çoğunluğunun sular altında kalacağını öne zaman yolcusu, son yayınladığı videoda ortaya attığı iddiaların tamamının düzmece olduğunu belirtti.

2030 yılından geldiğini öne sürerek kendine ait video kanallarında geleceğe dair öngörülerde bulunan genç, bir anda dünyanın gündemine oturmuştu. Yayınladığı videolar milyonlarca kişi tarafından izlenen ve bu videolardan ciddi bir gelir elde eden ‘Noah’ takma adını kullanan genç, bu kez farklı bir konu ile gündeme geldi. Yayınladığı videolardan sonra birçok kişinin gerçek kimliğini çözmek için büyük uğraş verdiğini belirterek “Artık bu aptal karakterle anılmak istemiyorum” dedi.

HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİ

Açıklamasının devamında ortaya attığı iddiaların ve çektiği videoların kurmaca olduğunu belirten genç, bir dizi ölüm tehdidi aldığını öne sürdü. ‘Noah’ takma adını kullanan gencin her şeyi bir bir itiraf ettiği video, kısa sürede ciddi bir izlenme sayısına ulaştı. Çektiği sahte videolar yüzünden kandırdığı herkesten özür dileyen genç, hayatının bundan sonraki kısmında bu tarz işlerden uzak duracağını belirtti. Birçok ülke basınında haber olan konuyla ilgili vatandaşlar da ikiye bölündü. Gencin yaptıklarını bir delilik olarak yorumlayanlar kadar, ceza alması gerektiğini savunanlar da var.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı