adplus-dvertising

Zabıtanın kaldırmak istediği Üsküdar halk ekmek büfesine vatandaş sahip çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Üsküdar’da kurduğu yeni Halk Ekmek büfesine Üsküdar Belediyesi zabıta ekipleri tarafından kaldırılmak istendi. Büfenin kaldırılmasını istemeyen ve alana gelerek tepkisini dile getiren bir ilçe sakinleri duruma tepki gösterdi.
Takip et
Zabıtanın kaldırmak istediği Üsküdar halk ekmek büfesine vatandaş sahip çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Üsküdar‘da kurduğu yeni Halk Ekmek büfesiyle alakalı münakaşalar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Üsküdar Belediyesi’ne ait zabıta ekipleri Halk Ekmek büfesini önüne gelmiş ve pahasına olursa olsun o büfeyi oradan kaldıracaklarını ifade etmişti. Sosyal medyada olayın hızla yayılması sonrası büfenin kaldırılmasını istemeyen vatandaşlar, alana gelerek tepkilerini dile getirdiler.

“BIRAKIN İNSANLAR UCUZ EKMEK ALSIN”

O adlardan biri de Müzeyyen Ay adlı bir ilçe sakiniydi. Büfenin kaldırılmasına karşı çıktığını ifade eden Ay, tepkisini şu şekilde dile getirdi: “Bizde sıcak ekmek yemek istiyoruz. Yeter artık insanları canından bezdirdiniz. Bizi yerimizden yurdumuzdan ettiniz. Bir ekmek büfesidir, bırakın insanlar ucuz ekmek alsınlar.

“ARTIK BIKTIK, USANDIK”

Saatlerce kuyruklarda ekmek almak için bekliyoruz. Siz yöneticiler, büfeye engel olmak isteyenler siz gidip girsenize sıraya… Artık bıktık, usandık. Canımızdan bezdik. Konuşmaya hakkım var. Çünkü ben mağdurum, çünkü benim evimi yıktılar, beni darmadağan ettiler. Şuanda de ekmeğimi alıyorlar.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.