adplus-dvertising

Yüzsüz hırsızdan ‘Eşek gibi çalışıyorum’ paylaşımı

Denizli’de bir evden çaldığı 300 bin lirayla kendisine 35 bin liralık cep telefonu alan hırsız, JASAT’ın adım adım takibi neticesi yakalandı. Çaldığı paralarla eğlence mekanında yakalanan yüzsüz hırsızın, sosyal medyada ellindeki 2 tomar parayla “Eşek gibi çalışıyorum. Vallahi çalışıyorum. Gecem gündüzüm belli değil” biçiminde paylaşım yaptığı gün yüzüne çıktı.
Takip et
Yüzsüz hırsızdan ‘Eşek gibi çalışıyorum’ paylaşımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Denizli’nin Tavas ilçesinde bir evi gözüne kestiren 24 yaşındaki Abdulbaki K., motosikletiyle bölgede keşif yaptıktan sonra önceki gün sabah saat 10.00 sularında gizlice eve girdi. Besicilik yapan ailenin evde olmadığını bilen hırsız, 5 saat boyunca evin altını üzerine getirerek evde bulunan 300 bin TL değerindeki altın ve paraları alarak kayıplara karıştı. Soyulduklarını eve geldikten sonra anlayan ev sahipleri, vaziyeti Tavas İlçe Jandarma Komutanlığına ihbar etti. İhbar üstüne harekete geçen Denizli İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), çevrede bulunan kamera kayıtları üstünde gerçekleştirdiği titiz çalışma neticesi, hırsızlık olayını Abdulbaki K.’nın gerçekleştirdiğini tespit etti.

Yüzsüz hırsızdan ‘Eşek gibi çalışıyorum’ paylaşımı

Adım adım izlendi

Meydana Gelen olay sonrası harekete geçen Tavas İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT ekipleri, Abdulbaki K.’nın adım adım izini sürdü. Zanlının altınları bozdurmak Acıpayam ilçesindeki kuyumculara girdiğini belirleyen JASAT, Acıpayam İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri ile temasa geçti. Çaldığı paralarla kendisine 35 bin TL değerinde bir cep telefonu aldığını tespit edilen Abdulbaki K., çaldığı paralarla eğlence mekanında keyif yaparken yakaladı. Gözaltına alınan şüpheli, ifadesinin sonrasında çaldığı para ve altınların bir kısmıyla beraber adliyeye sevk edildi.

Yüzsüz hırsızdan ‘Eşek gibi çalışıyorum’ paylaşımı

Eşek gibi çalışıyormuş

Benzer 4 suç kaydı daha ortaya çıkan Abdulbaki K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine yollandı. Çaldığı paralarla lüks bir hayat sürmeyi amaçlayan yüzsüz hırsızın, bir müddet önce sosyal medyada ellindeki 2 tomar parayla “Eşek gibi çalışıyorum. Vallahi çalışıyorum. Gecem gündüzüm belli değil. Parayı bulunca ne yapacağımı bilemiyorum. Siz söyleyin” biçiminde paylaşım yaptığı gün yüzüne çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.