Yüzleşme Ebru Kıyak kimdir? Kanal D Yüzleşme başvuru nasıl yapılır?

Doç. Dr. Oytun Erbaş'ın moderatörlüğünde konusunda uzman doktorların katkılarıyla, "Yüzleşme" evinde yaşayan 7 kişinin sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alıyor. Peki programda ön plana çıkmayı başaran Yüzleşme Ebru kimdir? Kanal D Yüzleşme konusu formatı ne? Yüzleşme programına nasıl başvurulur? Ayrıntılar haberimizde.
Takip et
Yüzleşme Ebru Kıyak kimdir? Kanal D Yüzleşme başvuru nasıl yapılır?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aynı evde yaşayan katılımcılar sağlık sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak.

Yüzleşme programının uzman hekim kadrosu bir araya gelerek hastalıkları, tedavileri ve tedavi sürecinde yaşananları masaya yatıracak.

Yüzleşme Ebru Kıyak kimdir?

Programda davranışlarının yanı sıra güzelliğiyle ön plana çıkan Ebru Kıyak 22 yaşında ve üniversite öğrencisi. Yeme bozukluğu problemi sebebiyle yarışmaya başvuran Ebru aynı zamanda İstanbul’da yaşıyor. Marka iletişimi bölümü öğrencisi olan Kıyak, sosyal medyada sıkça konuşulan isimler arasında yer almayı başardı.

Yüzleşme programı nedir?

Yüzleşme, katılımcılarının örnek sorunları arasında bağımlılık, panikatak, fazla kilonun yol açtığı psikolojik rahatsızlıklar, yeme bozukluğu, sıfır beden olma takıntısı ve uykusuzluk yer alıyor. Doç. Dr Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünde, konusunda uzman doktorların katkılarıyla ekrana gelecek olan Yüzleşme’de yedi kişinin psikolojik sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak.

7 gün 24 saat aynı evde yaşayan katılımcılar, sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak. Katılımcılar, Yüzleşme evinin uzman hekimlerine sorunlarını anlatacak. Hazırlanan tedavi programıyla sorunlara çare aranacak. Yüzleşme aynı zamanda bu hastalıklarla nasıl yaşamaları gerektiğini de katılımcılara öğretecek. Rahatsızlığına çare bulunan ya da hastalığıyla yüzleşen katılımcı ise haftanın sonunda Yüzleşme evine veda edecek. Ayrılan katılımcının yerine yeni bir katılımcı gelecek.

Yüzleşme Ebru Kıyak kimdir? Kanal D Yüzleşme başvuru nasıl yapılır?

Kanal D Yüzleşme Programı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Farklı bir program olan Yüzleşme’nin başlayacağını öğrenen pek çok insan Yüzleşme’nin formatını öğrenince hemen başvurmak istediler. Bizler de sizler için programa nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgilendireceğiz. Kanal D ekranının resmi intenet sitesi veya 05434962166 numarasını çevirerek başvuru yapabilirsiniz.

Programda birbirlerini tanımayan kişilerin sağlık sorunlarıyla hayata tutunma çabalarının işleneceği ve izleyiciye yansıtılacağı bir program olan Yüzleşme Kanal D ekranlarında yerini aldı. Yüzleşme programına başvuru yapmak isteyenler ise Kanal D’nin intenet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak başvuru işlemi yapabilirler. Peki başvuru formunda hangi bilgiler yer alıyor. Aranan bilgiler şöyledir:

İlk olarak Adınız ve soyadınız ardından Doğum tarihiniz ve iletişim bilgileriniz istenmektedir. Bulunduğunuz il ile birlikte açık adresiniz yer alıyor. Medeni durumunuz, cinsiyetiniz, öğrenim durumu ve mesleğinizle birlikte Sosyal medya hesaplarınız istenmektedir. Bu bilgiler sonrasında formda şu sorular yer alıyor:

– Hobileriniz ve ilgi alanlarınız nelerdir?

– Nasıl bir karakteriniz vardır?

– Bir takıntı ya da fobiniz var mı? Var ise nedir?

– Tedavisi şu an devam eden veya geçirdiğiniz bir sağlık probleminiz var mı?

– Fiziksel engeliniz var mı?
– Herhangi bir ameliyat geçirdiniz mi?

– Hayatınızda sizi en çok etkileyen unutamadığınız an nedir?

– Daha önce bir televizyon programına katıldınız mı? Ne zaman katıldınız ve programın adı nedir?

– Bu programa neden katılmak istiyorsunuz?

Başvuru yapmak için tıklayın

Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve 7 kişinin yaşamını sağlık problemleriyle birlikte çekmiş oldukları sıkıntıları ele alacak Yüzleşme programında yapılan başvuru işlemleri gönderilen yazı, fotoğraf ve gönderilen diğer bilgiler form gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru işlemi yapan kişilerin bizzat kendisi olduklarını beyan etmiş olmaları gerekiyor. Kişinin bilgisi dışında yapılan başvurularında Kanal D sorumlu değildir.

Yüzleşme programı 8 Şubat itibari ile hafta içi her gün 16:00’da Doçent Doktor Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünde birbirini tanımayan sağlık problemi olan kişilerin bir araya geldiği bir program olarak Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.