Yusuf Yazıcı’ya Yapılan Eleştirilere Cevap Geldi!

Yaz transfer sezonunda 16.5 milyon € bedelle Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'e transfer olan Yusuf Yazıcıya yapılan eleştirilere cevap geldi.

Yaz transfer sezonunda 16.5 milyon € bedelle Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’e transfer olan Yusuf Yazıcıya yapılan eleştirilere cevap geldi. Teknik direktör Christophe Galtier, Strasbourg ile karşılaşacakarı maç öncesi eleştirilere yanıt verdi. Galtier, Yusuf Yazıcı’nın kendisini baskı altında hissettiğini belirterek, “Ülkesinden, arkadaşlarından ve ailesinden ayrıldı. Buraya gelişi de uzun zaman aldığı için sezona iyi hazırlanamadı. Yusuf’un şu anda yapması gereken hayatındaki değişiklikleri sindirmek ve Ligue 1’e uyum sağlamak.” dedi.

ZAMANLA ESKİ GÜCÜNE ULAŞACAK

Teknik Direktör Galtier yaptığı açıklamada Yusuf’un zamanla eski formuna kavuşacağını belirterek, “Üç günde bir maça çıktığımız için yeterince idman yemiyor. Ancak zamanla eski gücüne ulaşacaktır. Çalışmalarımızda ona teknik ve taktik açıdan telkinlerde bulunuyoruz. Potansiyelini en kısa sürede açığa çıkaracağından eminim.” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı