Yusuf Güney’den Barış Pınarı Herakatı’na Destek

Sanatçı Yusuf Güney, paylaştığı video ile Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi. Yusuf Güney, Erzincan'da polisler ile birlikte komando marşı okudu.

Daha önce sık sık tartışmaların içerisinde kalan ve en son ‘yalaka sanatçı’ paylaşımı ile gündeme gelen Güney, Barış Pınarı Harekatı’na destek kapsamında paylaşımda bulundu. Yusuf Güney yaptığı paylaşımda Erzincan Pomem’de bulunan Polis ekipleri ile birlikte komando marşı okudu.

Yusuf Güney yaptığı paylaşıma, “Bir operasyon var bu gece. Uykular haram, içimiz buruk, dualarla sağ salim kahramanlarımızı beklemekteyiz. Sesi soluğu çıkmayan, susan tüm soysuzlara gelsin. Erzincan pomemdeki kahraman polislerimizin kükreyişleri.” notunu düştü.

Yaptığı paylaşım sosyal medyada konuşulurken birçok vatandaş Yusuf Güney’e destek verdi. Bazı vatandaşlar ise soysuz kelimesini eleştirdi. Sosyal medyada bir paylaşım yapmamış olan insanlara soysuz diyemezsiniz, herkes yaşadıklarını sizin gibi paylaşmak zorunda değil gibi açıklamalar ile Yusuf Güney’in bu kelimesine eleştiri getirildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı