Yusuf Güney’den 29 Ekim Davetine Gelmeyenlere Sitem

29 Ekim nedeni ile Beştepe’de düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni’ne katılan Yusuf Güney, davet edilip de gelmeyen sanatçılara göndermede bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Beştepe’de Cumhuriyet Bayramı Kabul Töreni düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törene sanat dünyasından da birçok isim katıldı.

Resepsiyonda; Orhan Gencebay, Mustafa Keser, Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Polat Yağcı, Yavuz Bingöl, Serkan Çağrı, Hazım Körmükçü, Aslı Hünel, Yusuf Güney, Bülent Serttaş, Mehmet Bozda, Burak Özçivit, Erhan Yazıcıoğlu, İpek Açar, Demet Akalın, Vildan Atasever, Bülent İnal, Ümit Besen, Ahmet Koç, Özhan Eren ve Alişan gibi isimler yer aldı.Yusuf Güney’den 29 Ekim Davetine Gelmeyenlere Sitem

Bu isimler arasında yer alan Yusuf Güney yaptığı açıklamada, gelmeyen sanatçılara tepki gösterdi. Güney, “Her şey kusursuzdu ama davetli olmalarına rağmen geceye katılmayanlar var. Davet eden kişi bu ülkenin cumhurbaşkanı, davet edilen yer hepimizin evi. Bu arkadaşlarımızın, siyasi görüşlerini bir kenara bırakıp davete icabet etmesini isterdim.” dedi.

Başarılı sanatçının açıklamaları sonrası Yusuf Güney için, “Bu durum seni ilgilendirmez.” yorumu yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı