Yürümeyi unuttu

Hem dişlerini düzelttirmek hem de tatil yapmak için geldiği Türkiye’ye iki bacağını da kıran model ve TV yıldızı kelimenin tam anlamıyla yürümeyi unuttu. Backgrid UK

Yürümeyi unuttu

Bisiklete binen, denize giren ve spor yapan Price, yürümek yerine ya tekerlekli sandalye kullanıyor ya da sevgilisi Carl Woods onu her yere taşıyor.

Yürümeyi unuttu

Price önceki gün de yine aynı şekilde görüntülendi. Maldivler’de sevgilisiyle tatil yapan Price, bir ara spor salonuna gitti.

Yürümeyi unuttu

Egzersizlerini yapan Price’ı daha sonra araçlarına kadar sevgilisi taşıdı.

Yürümeyi unuttu

Sevgilisinin bazen sırtında bazen de kucağında taşıdığı Price, Türkiye’de geçirdiği bir kazada iki ayak bileğini birden kırmıştı. Katie Price sonra da bir operasyon geçirmişti.

Yürümeyi unuttu

Katie Price, Türkiye tatili sırasında geçirdiği bir kaza sonucu iki ayak bileğini de kırdı. Başına geleni de bir sosyal medya paylaşımında “aptalca bir kazaydı” diyerek anlattı.

Yürümeyi unuttu

Price, sevgilisi ve iki çocuğuyla birlikte gittiği bir eğlence parkında duvarın üzerinden atladı ve bunun sonucunda iki ayak bileği de kırıldı.

Yürümeyi unuttu

Hastanede tedavi altına alınan ve bir gece orada yatan Price’ın tamamen iyileşmesi için üç ya da altı ay geçmesi planlanıyor. Sık sık Türkiye’ye gelip estetik operasyon geçiren Katie Price, ülkesindeki seyahat kısıtlamaları kalktıktan hemen sonra da Türkiye’ye gelmişti.

Yürümeyi unuttu

Daha önce kalçasından ve göğüslerinden operasyon geçirmek için Türkiye’yi seçen Price, bu kez dişlerini yeniletti. Özel bir diş kliniğine giden Price’ın kaplamaları değiştirildi ve gereken tedavi yapıldı.

Yürümeyi unuttu

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı