adplus-dvertising

Yunanistan’da cani anne önce kızıyla poz verdi sonra öldürdü!

Yunanistan, son 3 senede 3 kızını kaybeden annenin caniliğini konuşuyor… Roula Pispirigou adlı kadının 9 yaşında hayatını kaybeden kızının bedeninde öldürücü dozda ketamin belirlendikten sonra derinleştirilen soruşturmada kadının, kızına zehir vermeden önce fotoğraf çektirdiği görüldü.
Takip et
Yunanistan’da cani anne önce kızıyla poz verdi sonra öldürdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yunanistan’da gündem 33 yaşındaki Roula Pispirigo adlı kadın… Son 3 senede 3 kız çocuğunu yitiren Pispirigou’nun 2021 senesinin Nisan ayında hastaneye kaldırılan ve Ocak ayında hayatını kaybeden 9 yaşındaki kızında yapılan otopsi neticesinde “öldürücü dozda” ketamin bulunmasından sonra soruşturma derinleştirilirken, kadının son 3 senede hayatını kaybeden iki kızının da ölümünün şüpheli olarak tanımlandığı duyuruldu.

Yunan yetkililer soruşturmaya devam ederken 33 yaşındaki kadının 9 yaşındaki kızını zehirlemeden önce gülerek bir poz verdiği de gün yüzüne çıktı. Gözaltına alındıktan sonra başkent Atina’daki Korydallos Cezaevi’ne nakledilen kadın ile alakalı soruşturma devam ediyor.

2021 senesinin Nisan ayında hastalık nöbeti geçirdikten sonra hastaneye kaldırılan ve 8 ay sonra hastanede hayatını kaybeden 9 yaşındaki Georgina’nın bedeninde yapılan inceleme ardından ketamin belirlenmiş ve bunu doktorunun vermediği tespit edilmişti.

Yunanistan’da cani anne önce kızıyla poz verdi sonra öldürdü!

Duruşmada yanlış bir şey yapmadığını belirten Pispirigou’nun ölen öbür iki kızı ile alakalı de soruşturma açıldı. Sözcü’nün aktardığı habere göre; kadının 3 yaşındaki kızı Malena böbrek yetmezliğinden 2019’da, 6 aylık Iris ise 2021’de kalp rahatsızlığından ölmüştü. Adli tıp birimi uzmanı Grigoris Leon, öbür çocukların naaşlarından alınan veriler neticesinde ikisinin de ölümünün şüpheli olduğunu belirtti.

Öte yandan Georgina ile toprağa verilen bir tablet de yetkililer tarafından çıkarıldı. Georgina’nın babası Manos Daslakalis, eşini çocukların ölümünden sorumlu tuttuğunu belirterek savcılıkta suç duyurusunda bulundu ve tabletin çıkarılmasını sağladı. Tablet ile alakalı inceleme devam ediyor.

DOKTORLAR ÇIKTIKTAN SONRA ZEHİRLEMİŞ

Yunan medyasına konuşan Pispirigou’nun annesi ise kızının çocuklarını öldürdüğüne inanmadığını belirtti. Pispirigou ile kızlarının yakın bir ilişkisi olduğunu belirten anne, Pispirigou’nun kızının ölümünden sonra çok üzüldüğünü de dile getirdi.

Yunanistan’da cani anne önce kızıyla poz verdi sonra öldürdü!

Resmi soruşturma belgelerine göre Georgina’nın bedenine ölümünden 20 dakika önce ketamin verilmiş. Resmi kayıtlara göre hastanedeki sağlık görevlileri 9 yaşındaki hastalarını ölümden 1 saat önce ziyaret ederek kontrol etmiş. Georgina’nın son anlarında annesinin olduğu görülürken, Yunan medyasında çıkan fotoğrafların da ölümden önceki anlar olduğu tahmin ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.