Yunan milli muhafızından kan donduran paylaşım!

Yunanistan’ın Midilli Adası’ndaki Meclis Üyesi vemilli muhafız olanM.Y adlı Yunan vatandaşı,sosyal medyahesabındanmültecilere yönelik “Burada (mülteciler için) çadırların kurulduğu atış poligonundayım. Bu kez hareket eden doğal hedeflerle tekrar atış yapmak için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı.

Yunanistan’ın mültecilere yönelik ırkçı yaklaşımve nefret söylemlerine bir yenisi daha eklendi.Yunanistan’ın Midilli Adası’ndaki Kalloni Nahiyesi Meclis Üyesi ve milli muhafız olarak görev yapan YunanlıM.Y,sosyal medyahesabından mültecilere yönelik yaptığı paylaşım kan dondurdu. Sosyal medya hesabındanaskeri tatbikat atış alanında çektirdiği bir fotoğrafı paylaşarak tüyleri ürperten yazı yazan M.Y, “Burada (mülteciler için) çadırların kurulduğu atış poligonundayım. Bu kez hareket eden doğal hedeflerle tekrar atış yapmak için sabırsızlanıyorum.” ifadelerini kullandı.

KİN VE NEFRET SUÇUNDAN GÖZALTINA ALINDI

Öte yandan, paylaşım nedeniyle savcılıksöz konusu M.Y adlımilli muhafız görevlisinin silahını teslim etmediğini ve M.Y’nin ” kin ve nefret suçundan” olayla ilgili cezai soruşturma başlatması üzerine gözaltına alındığını duyurdu.

Yunan milli muhafızından kan donduran paylaşım!

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı