Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi

Pakistan uyruklu düzensiz göçmen Süleyman Biyen, "Bizi bir evde iki gün boyunca tuttular, yemek ve su vermediler. Tüfekle dövdüler" diye konuştu.
Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yunanistan’ın sınır askerlerinden dayak yiyen ve Türkiye’ye gönderilen düzensiz göçmenler, Türkiye tarafından kurtarıldı. Yemek, su ve kalacak yer verilen düzensiz göçmenler, yaşadıklarını anlattı.

Pakistan uyruklu Süleyman Biyen, “”Bizi bir evde iki gün tuttular, yemek ve su vermediler. Sonra nehir kenarına getirdiler ve dövmeye başladılar. Asker beni tüfekle dövdü, vücudumun her tarafı morardı. Allah razı olsun Türkiye’den, tedavimi yaptırdı. Bize su ve yemek verdiler” diye konuştu.

Afganistan uyruklu Bilal Tahi de Yunanistan’da yakalanmasının ardından Yunan askerinin silahıyla kafasına vurması sonucu bir süre baygın yattığını anlattı.

Yunanistan’da asker ve polislerin düzensiz göçmenlere çok kötü davrandığını belirten Tahi, “Bir gün orada kaldıktan sonra beni zorla nehre attılar. Kendimi Türk askerine teslim ettim. Asker alır almaz beni hastaneye götürdü. Çok şükür buradayım ve iyiyim.” diye konuştu.

Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi Yunan Askerlerinden Dayak Yiyip Türkiye’ye Gönderildi

  • göçmen
  • mülteci
  • yunanistan
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.