adplus-dvertising

Yüksel Yıldırım: “Transferler şampiyon olmak için”

Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezonda şampiyonluk hedeflediklerini söyleyerek, “Bu sezon için transferleri şampiyon olmak için gerçekleştirmeye karar verdik” şeklinde konuştu.
Takip et
Yüksel Yıldırım: “Transferler şampiyon olmak için”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sezon için transferlere hızlı başlayan Samsunspor’un Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezon bütçesi doğrultusunda bu sezon için transferleri şampiyonluk hedefiyle tespit ettiklerini vurguladı. Takımın yeni hocası Bayram Bektaş ve ekibine şampiyonluk yolunda kararlı duruşlarına inandıklarını dile getiren Yıldırım, kulübün geleceğini beraber inşa edeceklerini belirtti.

Yüksel Yıldırım: “Transferler şampiyon olmak için”

Sosyal medya hesabı üstünden açıklamada bulunan Başkan Yıldırım, “Kulübümüzün yeni sezon bütçesi doğrultusunda bu sezon için transferlerimizi şampiyon olmak için gerçekleştirmeye karar verdik ve hayırlısı ile de başladık. Biz hep zoru sevdik ve zor işlerin adamı olduğumuzu da düşünüyoruz. Yeni Hocamız Bayram Bektaş Samsunspor’a gelmeyi çok istemişti ve kulübümüzün harika bir geçmişi olduğunu bildiğinden dolayı geldi. Yapacağı görevi için çok çalışarak bütün riskleri çözeceğini, camiaya gereken beklentileri karşılayacağını ve şampiyon yapmak için söz verdi. Bayram Bektaş Hocamız ile aynı zamanda kulübümüzün ve alt yapımızın geleceğini beraber inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlk kamp için takım toplanıyor

Yıldırım, takım hocası Bayram Bektaş ve ekibiyle yeni sezon hazırlıklarını yaptıklarını söyleyerek; “Hangi kamp ne zaman ve nerede olacak, yeni sezon ne zaman başlayacak, tamamı hazır bekliyor ve yarın takım ilk kamp için Samsun’da toplanıyor” şeklinde konuştu.

Yüksel Yıldırım: “Transferler şampiyon olmak için”

“Kentteki olumsuz havayı olumlu hale çevirmek istiyoruz”

Kulüp Yönetimi olarak Bayram hocanın Samsunspor’da harika işler çıkaracağına inandıklarını dile getiren Yıldırım, “Bayram Hoca ve ekibiyle ile kentteki olumsuz havayı ve enerjiyi artık olumlu hale çevirmek istiyoruz. Transfer konusunda Batu Kaplan ve scout ekibi ile hızlı adımlar atıyoruz. Süper Lig’de de yoluna devam edecek kuvvetli bir kadronun iskeletini kurmanın hedefi ile yola çıktık. Hocamız gelir gelmez orta vadeli bir yapılanmanın planına başladık. TFF 1. Lig’de Şampiyonluk bir netice ama şampiyon olduktan sonra Süper Lig’de hedeflere gitmek, Avrupa’da oynayan bir kulüp ve takım haline gelmek için daha yapılacak çok büyük bir organizasyona ihtiyacımız var” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.