adplus-dvertising

Yozgatlı Tacizci Paris’te Yakalandı: Bayıltılarak Getirildi

Yozgat'ın Sorgun İlçesinde 10 yıl önce 2009 yılında bir çocuğu, ''Konuşacağız'' diyerek kandırdıktan sonra ormanlık alana götüren ve cinsel saldırıda bulunan A.Ş. isimli şahıs, İnterpol tarafından 194 ülkede aranmaktaydı. A.Ş.'nin Paris'te yakalandığı ve Türkiye'ye iadesinin anestezi yapılarak gerçekleştiği öğrenildi.
Takip et
Yozgatlı Tacizci Paris’te Yakalandı: Bayıltılarak Getirildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yozgat’ın Sorgun ilçesinde 2009 yılında yaşanan bir taciz olayında A.Ş., yanına arabasıyla yaklaştığı bir çocuğu ”Konuşacağız” diyerek arabasına bindirdi. Tanıdık olduğu öğrenilen çocuğu, arabaya bindirdikten sonra ormanlık alana götüren ve burada çocuğa cinsel saldırıda bulunup şiddet uygulayan A.Ş., taciz ve saldırı olayından sonra yurt dışına kaçtı.

Yozgatlı Tacizci Paris’te Yakalandı: Bayıltılarak Getirildi

İNTERPOL’LE ARANIYORDU, FRANSA’DA YAKALANDI

Suçu sabit olan ve aranan A.Ş.’nin, İnterpol tarafından da arandığı öğrenildi. 194 ülkede İnterpool tarafından aranan A.Ş., Fransa’da yakalandı. Paris Havalimanı’na götürülen A.Ş., burada polislere saldırdı. Polislere elindeki kelepçeyle saldıran ve 10 yıldır suçlu olduğu davadan kaçan şahıs, Fransız yetkililerin Türk yetkililerden yardım istemesi sonucu, Türkiye’den gönderilen anestezi uzamanı ve doktorun da yer aldığı özel bir ekiple, uçuş güvenliğini tehdit ettiği gerekçesiyle bayıltarak Türkiye’ye getirildi.

Yozgatlı Tacizci Paris’te Yakalandı: Bayıltılarak Getirildi

Özel bir kelepçe takılan A.Ş., ‘yüksek riskli şahısların kendisine ve personele zarar vermemesi için’ kumaş ve plastik karışımından yapılmış bir kelepçeyle Türkiye’ye getirilerek Yozgat Adliyesi’ne teslim edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.