Youtube’un En’leri Belli Oldu! İşte Youtube En Çok Dinlenen Şarkılar

Youtube Music Charts verilerine göre yılın ilk haftasında YouTube'da en çok dinlenen şarkılar belli oldu. En çok dinlenen şarkısı Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar’ın ortak çalışması ”Öptüm Nefesinden” oldu.
Takip et
Youtube’un En’leri Belli Oldu! İşte Youtube En Çok Dinlenen Şarkılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

1 – 7 Ocak tarihleri arasında Youtube Music Charts verilerinden yola çıkarak hazırlanan zirvenin ilk 50 ismi belli oldu.

Listeye göre geçtiğimiz haftanın en çok dinlenen şarkısı Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar’ın ortak çalışması ”Öptüm Nefesinden” oldu. Şarkı, dördüncü haftasında zirveye yerleşti. En çok dinlenen ikinci çalışması ise TikTok fenomeni Kürşat Juan’ın ”Alayına” isimli şarkısı oldu. Yıldız Tilbe ve Bilal Sonses’in Hasbelkader’i ise 8.haftasında ilk üçe girmeyi başardı.

İşte Youtube Music Charts verilerine göre hazırlanan listenin ilk 50 ismi;

Youtube’un En’leri Belli Oldu! İşte Youtube En Çok Dinlenen ŞarkılarYoutube’un En’leri Belli Oldu! İşte Youtube En Çok Dinlenen ŞarkılarYoutube’un En’leri Belli Oldu! İşte Youtube En Çok Dinlenen ŞarkılarYoutube’un En’leri Belli Oldu! İşte Youtube En Çok Dinlenen ŞarkılarYoutube’un En’leri Belli Oldu! İşte Youtube En Çok Dinlenen Şarkılar

Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.