adplus-dvertising

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!

Video paylaşım platformu YouTube üstünden dudak uçuklatan paralar kazanan çok sayıda “YouTube ismi” var. Son bir senenin en çok kazanan adları ise belli oldu. MrBeast, en çok kazanan YouTuber’ların yer aldığı listenin başında yer aldı. MrBeast’i ise Jake Paul gibi meşhur adlar takip etti.
Takip et
Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Forbes tarafından yayınlanan bir liste, YouTube’da meşhur adların milyonlarca dolarlık kazanç sağladığını bir defa daha gösterdi. Liste, aynı zamanda YouTube’un son bir senede en çok kazanan adlarını de sıraladı. MrBeast, Jake Paul gibi adlar listede yer alırken, onlardan “YouTube Yıldızları” olarak bahsedildi.

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!

1) MRBEAST – 54 MİLYON DOLAR

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!ABD’li Jimmy Donaldson (23), bilinen ismiyle MrBeast, bir önceki seneye göre gelirini ikiye katladı. YouTube yıldızı, geçen sene 50 saat diri diri gömüldü ve fenomen dizi Squid Game’i gerçek yaşama taşıyarak bir turnuva düzenledi. MrBeast, 88 milyondan fazla aboneye sahip.

2) JAKE PAUL – 45 MİLYON DOLAR

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!ABD’li Jake Paul (24), geçen sene MMA dövüşçüleriyle karşı karşıya gelerek dikkatleri üstüne çekti. Fakat dövüşe alaka duymaya başlayan Jake’in eskisinden daha az paylaşım yaptığı sıklıkla söylendi. Yıldız adın 20 milyondan fazla abonesi var.

3) MARKIPLIER – 38 MİLYON DOLAR

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!Gerçek isimi Mark Edward Fischbach (32) olan Markiplier’in kendisini bir TV yıldızı olarak tekrardan oluşturmayı umduğu aktarıldı. 31 milyondan fazla abonesi bulunan Markiplier’in Netflix yahut Hulu gibi bir firmaya dizi üretmek istediği ifade edildi.

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!

4) RHETT AND LINK – 30 MİLYON DOLAR

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!Günlük bir talk şovu olan “Good Mythical Morning” ile ünlenen ikili, YouTube’daki görüntülemelerini ve kazançlarını artırdı. Halihazırda 5 milyona yakın aboneleri var.

5) UNSPEAKABLE – 28.5 MİLYON DOLAR

Youtube üzerinden en çok para kazanan isimler belli oldu!Amerikalı Minecraft YouTuber’ı Unspeakable, son on senedir YouTube’da düzenli olarak paylaşımlarda bulundu. Şimdilerde 12,9 milyon abonesi mevcut.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.