Yönetmen Pekin Azer’den eski eşine Corona virüs davası

Eski eşe korona şikayeti. Yönetmen Pekin Azer, virüs kapıp karantinada olması gerekirken eve gelen eski eşini şikayet etti.
Takip et
Yönetmen Pekin Azer’den eski eşine Corona virüs davası
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yönetmen Pekin Azer, Gürcistan’da yoga ve meditasyon turuna giderek koronavirüse yakalanan ve karantina kurallarına uymayarak evine gelen eski eşi Olena Shelest hakkında suç duyurusunda bulundu.

Azer dilekçesinde 6 ay önce anlaşmalı olarak boşandığını Shelest’in hiç tanımadığı insanlarla aynı otel odasında kaldığını iddia etti. Eski eşinin tur bitiminde pandemi kurallarına aykırı davranarak kızıyla görüşmek için evlerine geldiğini belirten Azer, hasta olduğu halde test yaptırmadığını ve çocuğunun hayatını tehlikeye attığını söyledi.

Azer dilekçesinde şunları kaydetti: “Astım ve Koah hastası olduğumu bildiği halde önlem almadı. Benim ve kızımın hayatını hiçe saydı. Shelest, testi pozitif çıktıktan sonra da kendini karantinaya almadı” dedi.

Savcılık, Shelest hakkında soruşturma başlatırken, Aile Mahkemesi de 1 ay tedbir kararı verdi.

ESKİ EŞ: BANA ŞİDDET UYGULADI

Shelest, karara avukatı aracılığıyla itiraz etti. İtiraz dilekçesinde şöyle denildi: “Pekin Azer, müvekkili çocuğuyla görüştürmeye yanaşmamaktadır. Problem budur. Müvekkilin dışarı çıkması yasak olduğu halde Pekin Azer sürekli kavga çıkarmış, sözlü ve fiziki şiddet uygulamıştır. Yiyecek, içecek bile vermemiştir. Müvekkili dışarı atmış, zorla markete götürmüştür.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.