Yolun Ortasında İki Kez Üstünden Geçip Kaçtı!

İstanbul’da yaşanan olayda bir hafriyat sürücüsünün bacakları üzerinden geçen araç sahibi, ikinci kez aracını geri vitese takarak yaraladığı adamın üzerinden tekrar geçti.

Hafriyat işleri ile uğraşan Servet Hamza isimli ağır vasıta şoförü kamyonunda meydana gelen arızaları gidermek ve kontrol amacıyla aracını Esentepe’de bulunan evinin önüne çekti. Kamyonun altına giren Hamza bir süre sonra bacaklarının üstünden geçen araba yüzünden acı içerisinde kıvranmaya başladı. Bacakları üzerinden geçen araç sürücüsünden kendine yardım etmesini isteyen talihsiz adam, otomobil sürücüsünün ikinci kez aracını geri vitese takıp yeniden bacaklarını ezmesiyle neye uğradığını şaşırdı.

AYNADAN BAKARAK HEDEF BELİRLEDİ

Olayın ilk anlarında bir kaza sonucu arabanın bacaklarına çarptığını düşünen Hamza, sürücünün kendisini aynadan kontrol ettiğini ve ikinci kez bacaklarını ezdiğini iddia etti. Hamza’nın çığlıklarını duyan çevre sakinleri derhal sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi. Yaralanan adama olay yerinde ilk müdahale yapılırken ifadesi alınmak üzere olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polise ifade veren kamyon sürücüsü, olayın bilinçli olarak yapıldığını söyleyerek şikayetçi oldu. Kaçan sürücünün yakalanması için ise çalışmalar devam ediyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı