Yolcuların Dikkati, Gözü Dönmüş Sapığı Ele Verdi

Tren yolculuğu esnasında yanında oturan kadını taciz eden sapığı, diğer yolcuların dikkati ele verdi.

Adana ile Mersin arasında sefer yapan yolcu treninde sapık dehşeti yaşandı. Yanında oturan kadını birkaç kez taciz eden kişi, diğer yolcuların dikkati sayesinde yakayı ele verdi. Kısa süreli kargaşanın yaşandığı trende olaya treni durdurmak zorunda kalan makinist el koydu.

Toplu taşıma araçlarında yaşanan taciz olaylarına bir yenisi daha eklendi. Adana ile Mersin arasında sefer yapan trende gözü dönüş bir kişi, yanında oturan kadını elle taciz etmeye başladı. İl etapta olayın farkına varamayan talihsiz kadın, gözü dönüş sapığın tacizine devam etmesiyle neye uğradığını şaşırdı. Diğer yolcularında olayın fark etmesiyle trende ortalık karıştı. Tacizci, trendeki diğer vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.

MAKİNİST POLİSİ ARAYIP TRENİ DURDURDU

Kısa sürede büyüyen olaylar nedeniyle makinist 155 polis imdat hattını aradıktan sonra treni durdurdu. Tacizciyi öfkeli kalabalığın elinden alan makinist, diğer görevlilerin de yardımıyla vatandaşları sakinleştirmeye çalıştı. Tren durduktan kısa bir süre polis ekipleri olay yerine gelerek tacizciyi gözaltına aldı. Tacize uğradığını belirten kadın da ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Yaşanan talihsiz olay sonrası tren gecikmeli de olsa hareket etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı