Yol Ortasında Kavga Edenleri Ayırmak Yerine İzlediler

İstanbul’da trafikte tartışan sürücüleri film seyreder gibi izleyen vatandaşların görüntüsü görenleri şaşkına çevirdi.

Son dönemlerde trafikte meydana gelen yol verme kavgalarına bir yenisi daha eklendi. Küçükçekmece’de trafikte tartışan iki sürücü, daha sonra araçlarından inerek yol ortasında tekme tokat kavga etti. Cep telefonu kameraları tarafından kaydedilen kavgayı bazı vatandaşların film izler gibi izlemesi dikkat çekti.

Köprüdeki çalışma nedeniyle trafik yoğunluğunun yaşandığı İstanbul’da zaman zaman istenmeyen olaylar yaşanabiliyor. Bunun son örneğini Küçükçekmece’de gördük. Trafikte tartışan iki kişi arasında başlayan sözlü münakaşa, kısa sürede yumruklu tekmeli kavgaya dönüştü. Çevredekiler tarafından cep telefonu kamerası tarafından anbean görüntülenen olayda, bazı vatandaşların yol ortasında kavga eden sürücüleri film izler gibi izlemesi dikkat çekti.

OLAYDAN GERİYE İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER KALDI

İşlek caddede yol ortasında birbirlerine giren tarafların yol verme meselesi yüzünden kavga ettikleri öğrenildi. Bir süre birbirlerine vurduktan sonra kavgayı sonlandıran sürücüler, ardından araçlarına binip olay yerinden uzaklaştı. Kavgadan geriye ise olay yerinde çekilen ilginç görüntüler kaldı. Kısa sürede sosyal medyada da gündem olan videoyu izleyenler “İnsanlık ölmüş” demekten kendilerini alamadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı