adplus-dvertising

Yoğun bakımda yatan yaşlı kadına işkence yapıp video çektiler!

Yoğun bakımda yaşlı bir kadına sağlık çalışanları tarafından yapılan iğrençlikler sosyal medyada infial yarattı. Özel bir hastanede çekildiği iddia edilen videoda, yaşlı kadının yüzüne para saçan erkek bir sağlıkçının "Bu paralar böbreğine karşılık. Sağ böbreğine yetmez mi bu paralar?” dediği duyuluyor. sosyal medyada hızla yayılan görüntüler tepki topladı...
Takip et
Yoğun bakımda yatan yaşlı kadına işkence yapıp video çektiler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İnternete düşen bir videoda, özel bir hastanede çalıştığı iddia edilen erkek sağlık görevlisinin yoğun bakımda yatan yaşlı bir kadına işkence yaptığı görüntüler yer aldı.

“AL … SOK BU PARALARI”

Görüntülerde erkek sağlıkçı “Alsana kız paraları. Yapıştır. İki milyon dolar bırakıyorum, yarın dört milyon dolar olarak geri alacağım. Anlaştık mı? Paralar… paralar. Bu paraları sana niye veriyorum biliyor musun? Çünkü senin sağ böbreğini alacağım. Bu paralar böbreğine karşılık. Sağ böbreğine yetmez mi bu paralar?” diyerek paraları yaşlı kadının yüzüne atıyor.

Kadın çalışan ise “Küfür etsene. ‘Al … sok bu paraları böbreğini satacağım’ desene” diyerek diğer çalışana akıl veriyor.

BİR VİDEO DAHA ORTAYA ÇIKTI! İĞRENÇLİKLERİNİ KAMERAYA ALMIŞLAR

Bir başka video görüntüsünde ise yine yaşlı hasta kadınla dalga geçen sağlık çalışanları, yaptığı iğrençlikleri kamera kaydına alıyor.

KÜFÜRLERİ DUYANLAR İNANAMADI

Bir sağlık çalışanı, yaşlı kadına “Kimin kocasıyla Beşiktaş’ta ele ele geziyorsun?” diyerek küfür edip dalga geçerken; başka bir sağlık çalışanı ise “Sana o… diyor, k… diyor. Sen de ona söyle” diyerek yaşlı kadına sesleniyor.

Tüyleri diken diken eden görüntülerde yaşlı kadının bir şeyler söylemeye çalıştığı ancak sesinin çıkmadığı görülüyor.

“PARALARI NEDEN ATIYORUM BİLİYOR MUSUN, SAĞ BÖBREĞİNİ ALACAĞIM”

Elindeki kağıt paraları yatakta yatan kadının yüzüne saçan sağlık görevlisi, “Alsana kız paraları. Yapıştır. İki milyon dolar bırakıyorum, yarın dört milyon dolar olarak geri alacağım. Anlaştık mı? Paralar… paralar. Bu paraları sana niye veriyorum biliyor musun? Çünkü senin sağ böbreğini alacağım. Bu paralar böbreğine karşılık. Sağ böbreğine yetmez mi bu paralar?” ifadesini kullanıyor.

VİDEOYU KAYDEDEN KADIN DA DİĞER ÇALIŞANA AKIL VERDİ

O esnada görüntüleri kaydeden kadın çalışan ise “Küfür etsene. ‘Al … sok bu paraları böbreğini satacağım’ desene” diyerek diğer çalışana akıl veriyor.

HENÜZ RESMİ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Sosyal medyada onlarca kişi tarafından paylaşılan görüntüler büyük tepki çekerken, vatandaşlar yetkilileri göreve davet etti. Video infial yaratmasına rağmen resmi makamlardan herhangi bir açıklama yapılmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.