adplus-dvertising

Yoğun bakımda tedavi gören Hakan Altun’dan iyi haber

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, önceki akşam “Şarkılar Bizi Söyler”in çekimleri öncesi rahatsızlanarak, ekip arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Konuşma bozukluğu yaşayan ve bilinci açık olan Altun’un 5 gün yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.
Takip et
Yoğun bakımda tedavi gören Hakan Altun’dan iyi haber
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkılar Bizi Söyler programının çekimleri öncesi rahatsızlanan Hakan Altun, hastaneye kaldırıldı.

Kendini iyi hissetmediğini söyleyerek, sırt ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede Altun’un tetkikleri yapıldı. Konuşma bozukluğu yaşayan ve bilinci açık olan Altun’un beyin kanaması riski nedeniyle 5 gün yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.

“İYİYİM ANNE…”

Altun, hastanedeki kontrollerinin ardından annesi Meral Altun ile görüntülü konuşarak durumunun iyi olduğunu söyledi.

Yoğun bakımda tedavi gören Hakan Altun’dan iyi haber

Altun’u hastanede, programdaki partnerleri Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile yapımcı Polat Yağcı yalnız bırakmadı.

Yoğun bakımda tedavi gören Hakan Altun’dan iyi haber

“SEVENLERİ MERAK ETMESİN”

Hastane çıkışı açıklama yapan Hüsnü Şenlendirci, ‘Programın çekimlerine başlamadan önce biraz kendini kötü hissettiğini söyledi. Yıllar önce de iki tane ciddi ameliyat geçirdi. Biz de önlem olsun diye tutup getirdik buraya şu anda çok iyi bir sorun yok birkaç gün kontrol edecekler. Sevenleri merak etmesin, tam olarak net bir şey yok. İyi olduğunu söylüyor doktorları’ ifadelerini kullandı.

2007 YILINDA AMELİYAT OLMUŞTU…

Şarkıcı Hakan Altun, özel hastanede 2.5 saat süren operasyonla 2007 yılında ameliyat olmuştu. Altun’un beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki iyi huylu olduğu tahmin edilen tümörün alındığı açıklanmıştı. Ameliyatını yapan doktor ” Beyin zarında gelişen bir tümör 8-9 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümor patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina büyüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum” açıklamasında bulunmuştu. (Magazin Burada)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.