Yoğun Bakımda Olan Türk Halk Müziği Sanatçısı İsmail Hazar’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Corona virüsüne yakalanan Türk halk müziği sanatçısı İsmail Hazar hastanede tedavi altına alındı. Instagram hesabından video paylaşan Seyhan Soylu, ‘’Şu anda hastanenin kafesindeyiz. Size çok üzücü bir haber vermek istiyorum.
Takip et
Yoğun Bakımda Olan Türk Halk Müziği Sanatçısı İsmail Hazar’ın Sağlık Durumu Nasıl?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özel bir hastanedeki tedavisi sürdürülen Hazar’ın durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakım ünitesine alındığı öğrenildi. Nefes almakta güçlük çeken Hazar’ın solunum ünitesine bağlandığı belirtildi. İsmail Hazar’ın koronavirüsün kendisine gittiği bir mevlitten bulaştığı tahmin ediliyor.

İsmail Hazar’ın dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) İngiltere varyantına yakalandığını açıklayan Soylu, ”Böyle bir haberi vermek istemiyordum ama Türk Halk Müziğinin en efendi, en beyfendi şahsiyetlerinden biri olan İsmail Hazar, şu anda yoğun bakımda.” dedi.

View this post on Instagram

A post shared by ?? Seyhan SOYLU " Sisi " (@seyhansoylu)

İsmail Hazar kimdir?

1960’ta Kahramanmaraş’ta doğan İsmail Hazar, Hazanım, Sensiz Saatler, Düğün Bayram ve Hazar 10 albümlerini çıkardı.
İsmail Hazar, Hazar, Arama Beni, Bal Köpüğüm, Zay Oldu, Az Bana, Meçhul, Doğmuş Gibiyim, Hazanım, Sen Benden Gittin Gideli, Senden Uzakta, İntihar, Unutabilmirem, Helin, Zevzek, Sessiz Gemi gibi birçok şarkıyı seslendirdi…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.