Yine Hasta Yakını Yine Doktora Şiddet!

Bu kez Antalya’dan gelen habere göre bir doktor, hasta yakını tarafından şiddete maruz kaldı. Yaralanan doktorun beyin sarsıntısı geçirdiği bilgisi verildi.

Antalya’da bir doktor, hasta yakını tarafından saldırıya uğradı. Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Nefroloji Bölümü Başasistanı Doç. Dr. Metin Sarıkaya, hasta ziyaretine gelen bir hasta yakını tarafından hakarete uğradı. Bunun üzerine özel güvenlik görevlilerini çağıran Sarıkaya, hasta yakınının dışarı çıkarılmasını sağladı.


BEYİN SARSINTISI GEÇİRDİ

Bir süre sonra tekrar odasından çıkmaya çalışan Sarıkaya, hastaneye tekrar giriş yapan saldırgan tarafından saldırıya uğradı. Bunun üzerine “Beyaz kod” işlemi için odasına giden Sarıkaya, odasında tekrar darp edildi. Son saldırıda beyin sarsıntısı geçiren Doç. Dr. Metin Sarıkaya, saldırgandan şikayetçi oldu.

SALDIRGAN SERBEST BIRAKILDI

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan saldırgan emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye gönderildi. Çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği, zanlının tutuksuz yargılanmasına karar vererek saldırganı serbest bıraktı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı