Yılmaz Özdil, “Saray Giden CHP’li” Yazısında Çok Sert Konuştu

Yılmaz Özdil, "Saraya giden CHP’li" başlıklı bugünkü köşe yazısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözlerle yüklendi.

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, aynı gazetede görev yaptığı Rahmi Turan’ın, Beştepe’ye giden CHP’li kişiyi duyurmasının sonrasında yazdığı yazısında, iddialar ile alakalı olarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarını eleştirdi. Özdil, “Yok öyle! O şahsı bilmesine karşın disipline göndermemesi, partiden ihraç etmemesi, partide tutuması, suçtur. Parti suçudur” dedi.


KILIÇDAROĞLU’NA ÇOK SERT YÜKLENDİ

Öte taraftan Kılıçdaroğlu’na CHP eleştirisi yapan Özdil, “CHP’yi bu zihniyet idare ederken, CHP’ye zarar vermek için AK Parti’ye lüzum var mı?” diye sordu. Özdil, “Saraya giden CHP’li” başlığı ile paylaşılan yazısında şöyle söyledi:

“KEFERE KEMAL DİYENLERİ”

Atatürkçü ve vatansever kimliği ile tanınan CHP’lileri partiden atarken… “Kefere Kemal” diyenleri, yetmez ama evet diyenleri, esasen CHP’li değilim diyenleri, CHP’ye geçerek partimi değiştirdim fakat çizgimi değiştirmedim diyenleri, ulusalcılar CHP’den giderse CHP kuvvetlenir diyenleri, altı ok’un problemli olduğunu ifade edenleri, özerklik modeli teklif edenleri, Türk halkı yerine Türkiyeli denmesi gerektiğini söyleyenleri CHP’de kim milletvekili yaptı?

“HDP İÇİN OY İSTEYENLERİ…”

CHP’yi yuvası olarak görenleri, çocukluğundan bu güne CHP için mücadele edenleri kapının önüne atarken, en sevilen, en çalışkan, en başarılı CHP milletvekillerini, milletvekili listesinden atarken… PKK avukatlığı yapanları, Anayasal vatandaşlık tanımı değiştirilmeli diyenleri, tekke ve zaviyelerin tekrar açılmasını teklif edenleri, Said-i Nursi şakşakçılarını, FETO’ya saygılar sunmamızı talep edenleri, Kıbrıs’a Rum gözlüğüyle bakanları, HDP için oy talep edenleri, 1915 olaylarını soykırım olarak görenleri, Atatürk posterine tahammül edemeyenleri, “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diyemeyen ikinci cumhuriyetçileri, CHP’ye kim taşıdı?

CHP’YE ZARAR VERMEK İÇİN AK PARTİ’YE GEREK VAR MI?

CHP’ye oy veren insanlar, Atatürk Türkiyesi ve devrimlerini korumak amacıyla çırpınırken… 27 yaşına dek Türkiye’ye ayak dahi basmamış olan, Arap kültürü ile büyümüş, Arap okullarında yetişmiş Ekmeleddin efendiyi, ülkede adam kalmamış gibi teee Mısır’dan getirip, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olarak gösteren, Mustafa Kemal Atatürk’ün koltuğuna aday gösteren kim?

CHP’yi bu zihniyet idare ederken, CHP’ye zarar vermek için AK Parti’ye lüzum var mı?


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı