Yılmaz Morgül’den Alişan’a Operasyon Cevabı: Ayarını Bil

Barış Pınarı Harekatı ile ilgili paylaşım yapmayan sanatçılara sert çıkan Alişan’a Yılmaz Morgül’den sert cevap geldi. Morgül “Ayarını bil Alişan” dedi.

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Alişan’a Instagram üzerinden sert sözlerle yüklendi. Alişan, Barış Pınarı Harekatı ile alakalı sosyal hesabından paylaşım yapmayan ünlülere sert sözlerle yüklenmişti. Alişan’a cevap Yılmaz Morgül’den kanadından geldi. Morgül, “Ayarını bil, insanlar özgür iradeleriyle düşünüp davranış sergiler” dedi.

ALİŞAN BARIŞ PINARI PAYLAŞIMI YAPMAYANLARA SERT ÇIKMIŞTI

Ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz gün Barış Pınarı Harekatı ile alakalı hiçbir bir paylaşım yapmayan ünlülere yüklendi. Sosyal medya sayfasından sert bir açıklama paylaşan sanatçı, “Sinemasını, dizisini, tiyatrosunu, konserini, kısacası Türk bayrağı altında para kazanıp, hala ses gelmeyen (!!) sanatçı abilerim, kardeşlerim, 2 gündür terörle mücadele için büyük bir operasyonda olan askerlerimiz için en azından bir Türk bayrağı paylaşmak hiç aklınızdan geçiyor mu?” demişti.

YILMAZ MORGÜL ALİŞAN’A SERT ÇIKTI

Alişan’ın sert sözlerinin ardından Yılmaz Morgül’den cevap gecikmedi. Morgül, “Alişan ayarını bil. İnsanlar özgür iradeleriyle düşünüp davranış sergiler. Mevlana’ya sormuşlar bunca yıldır yazarsın, okursun ne bildin? Haddimi bildim demiş. Askerlikle ilgili hikayelerin inmediğin tepeciklerin sana ayarını hatırlatır. 20 yıldır Mehmetçikler için şehit aileleri için karşılıksız çalıştım. Kimseye ayar yapmadım” dedi.

Yılmaz Morgül’den Alişan’a Operasyon Cevabı: Ayarını Bil

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı