Yılmaz Morgül, Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu

Beyaz TV’de ekranlara gelen ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk olan şarkıcı Yılmaz Morgül, Derya Tuna ve eski eşi İbrahim Tatlıses hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Takip et
Yılmaz Morgül, Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sarıyer’de Derya Tuna’nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna’nın, komşusuna “Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız” dediği iddia edildi.

‘Söylemezsem Olmaz’ canlı yayınına telefonla bağlanan Yılmaz Morgül, “Benim de siteme bir misafirim gelse bende böyle bir şeye izin vermem. Derya Hanım çok efendi, hanım hanımcık birisidir. Yardımlar yapan, merhametli, yufka yürekli biridir. Derya Hanım’ı tanımasam ‘olabilir’ derdim ama öyle biri değil. Orası Derya Hanım’ın bahçesi değil” dedi.

Ünlü şarkıcı, “Adalet Hanım için İbrahim Bey’in yaptıklarını bilirim, iyiliklerini bilirim. Adalet Hanım’ın çocukları evlenirken, İbrahim Tatlıses’in turnede olduğu ve çok yoğun çalıştığı bir dönemdi. Yurt dışında konserlerdeydi. Ahmet’in düğününde hepimiz vardık. İbrahim Tatlıses’in söyleyemediği şeyler var. Çok hassas bir adamdır. Çocukları arasında kırgınlıklar yaşanıyor. Tatlıses’in çok gönlünü kırdılar.

Çok ağladı, çok kırıldı. İbrahim Tatlıses hiçbir çocuğu arasında ayrım yapmadı. Hiçbir evladını ayırmadı. Burada kırılan hep baba oldu. Bütün çocuklarına, ‘Lütfen babanıza karşı söylemlerinizde, tavırlarınızda hareketlerinizde daha duyarlı olun’ diyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.