adplus-dvertising

Yılmaz Erdoğan, Mütevaziliğiyle Hayranlarını Şaşırttı

Sanat dünyasının üreten, hayat veren, oynayan ve yöneten ismi Yılmaz Erdoğan, 3 saatlik bir toplantının ardından arabasını beklerken yanına gelen bütün hayranlarıyla fotoğraf çekildi. Hiçbir hayranını kırmayan Erdoğan, mütevazi tavırlarıyla herkesi şaşırttı.
Takip et
Yılmaz Erdoğan, Mütevaziliğiyle Hayranlarını Şaşırttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

30 yılı aşan sanat hayatıyla Türk sinemasının ve tiyatrosunun en önemli isimlerinden birisi olan Yılmaz Erdoğan, bir aile eğlence merkezinin girişinde görüntülendi. 3 saat boyunca içeride toplantı yaptığı öğrenilen Yılmaz Erdoğan, bu 3 saatin ardından eğlence merkezinden ayrılmak için valeden aracını almaya geldi. Tam bu sırada gazeteciler ve hayranları tarafından etrafı sarılan Yılmaz Erdoğan, hem gazetecileri hem de hayranlarını kırmadan fotoğraf çekilip röportaj verdi.

Yılmaz Erdoğan, Mütevaziliğiyle Hayranlarını Şaşırttı

YILMAZ ERDOĞAN BİR HAYLİ KEYİFLİYDİ

3 saat süren toplantının ardından aracını beklerken hayranlarının fotoğraf çekilme isteğini geri çevirmeyen Yılmaz Erdoğan, bir hayli keyifliydi. Mütevaziliği ile hayranlarını mutlu eden ve kırmayan Erdoğan basın mensuplarıyla da sohbet etti.

Toplantının ne için yapıldığı henüz öğrenilemezken yeni bir projenin olma ihtimali ilk aklına gelen ihtimal oldu. Yılmaz Erdoğan, hayranları ve gazetecilerle sohbet ettikten sonra aracına binerek eğlence merkezinden ayrıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.