adplus-dvertising

Yıllara Meydan Okuyan Demi Moore Ünlü Dergiye Çıplak Poz Verdi!

Demi Moore, Harper’s Bazaar dergisinin ekim sayısı için kameraların karşısına geçti. 57 yaşındaki oyuncu 29 yıl aradan sonra tekrar çıplak poz verdi.
Takip et
Yıllara Meydan Okuyan Demi Moore Ünlü Dergiye Çıplak Poz Verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Harper’s Bazaar dergisinin ekim sayısının kapağında yer alacak olan 57 yaşındaki oyuncu, tam 29 yıl aradan sonra tekrar soyundu. Mariano Vivanco’nun objektifinin karşısında geçen Demi Moore, hayranlarından tam not aldı.

Fit vücuduyla dikkatleri üzerine çeken Moore, dergi kapağı için çekilen fotoğrafları kişisel Instagram hesabından paylaştı. Paylaşım çok kısa süre içerisinde beğeni rekorları kırdı ve “Aman Tanrım, inanılmaz” gibi yorumlar aldı.

Yıllara Meydan Okuyan Demi Moore Ünlü Dergiye Çıplak Poz Verdi!

“TEDAVİ SIRASINDA ALDATILDIĞIMI ÖĞRENDİM”

Dergiye bir röportaj da veren Demi Moore, 2005 yılında evlendiği Ashton Kutcher ile bir bebek sahibi olurken düşük geçirmiş, o olaydan sonra da alkol bağımlısı olmuş. Moore, verdiği röportajda, “Alkol içmeye başladım ve yaşadığım kayıp için hep kendimi suçladım. Daha sonra alkolü bırakıp, tekrar hamile kalabilmek için tedavi gördüm. Tedavi gördüğüm süreçte eşimin beni aldattığını öğrendim” ifadelerini kullandı.

Yıllara Meydan Okuyan Demi Moore Ünlü Dergiye Çıplak Poz Verdi! Yıllara Meydan Okuyan Demi Moore Ünlü Dergiye Çıplak Poz Verdi! Yıllara Meydan Okuyan Demi Moore Ünlü Dergiye Çıplak Poz Verdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.